منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: روند نزولی با کاهش قیمت تا 225 دلار تشدید می‌شود

تحلیل قیمت Aave: روند نزولی با کاهش قیمت تا 225 دلار تشدید می‌شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • روند نزولی ارزش سکه را به 225.6 دلار کاهش داد
  • تحلیل قیمت Aave روند نزولی را نشان می دهد.
  • پشتیبانی در سطح 219.27 دلار موجود است.

آخرین تحلیل قیمت Aave نشانه هایی از یک روند نزولی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. اگر وضعیت بازار را از یک نگاه کلی تحلیل کنیم، چند هفته گذشته ثابت شده است که برای خریداران بسیار حمایت کننده بوده است. یک روند نزولی ثابت در حال افزایش بوده است و روند مشابهی حتی امروز نیز مشاهده شد و فرصت هایی را برای خریدارانی که منتظر قیمت پایین تر بودند، فراهم کرد، زیرا قیمت بازار AAVE/USD به پایین ترین سطح 225.57 دلار کاهش یافت.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 225 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Aave روند نزولی را برای ارز دیجیتال تایید می کند، زیرا ارزش AAVE/USD در حال کاهش است. درجه قابل توجهی از کاهش ارزش سکه به دلیل افزایش فشار نزولی شناسایی شده است. اگر فروشندگان ثابت قدم باشند، می توان پیش بینی کرد که قیمت در چند هفته آینده کاهش بیشتری خواهد داشت. قیمت اکنون در 225.57 دلار است که اگر آن را با میانگین متحرک (MA) 253.78 دلار مقایسه کنیم، سطح نسبتاً پایین تری است.

تحلیل قیمت Aave: روند نزولی با کاهش تجربه قیمت به 225 دلار تشدید می‌شود.
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD. منبع: TradingView

نوسانات به دلیل گسترش مداوم در روند نزولی در حال گسترش است. قسمت بالایی Bollinger Bands Indicator اکنون در موقعیت 339.6 دلار است، در حالی که قسمت پایینی آن در مکان 219.3 دلار قرار دارد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) اکنون به کمتر از حد خرید پایین رفته است زیرا امتیاز به 29.33 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: خرس‌ها با کاهش دوباره قیمت به 225 دلار واکنش نشان می‌دهند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Aave یک روند نزولی را دیکته می کند زیرا خرس ها برتری خود را کاملاً کارآمد حفظ کرده اند. اگرچه گاوها موفق شدند ارزش سکه را در ساعات اولیه روز ارتقا دهند، خرس‌ها با موفقیت بار دیگر برتری خود را تضمین کردند. روند نزولی منجر به کاهش ارزش قیمت تا مرز 225.49 دلار شده است که فروشندگان را تشویق کرده است. اگر شاخص میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، ارزش آن در حال حاضر 233.64 دلار است.

تحلیل قیمت Aave: روند نزولی با کاهش تجربه قیمت به 225 دلار تشدید می‌شود. 13
نمودار قیمت AAVE/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

میانگین باندهای بولینگر به دلیل روند نزولی ثابت به 242.44 دلار کاهش یافته است. باند بالایی Bollinger Bands Indicator اکنون به 268.65 دلار رسیده است و باند پایینی به 216.24 دلار رسیده است. منحنی RSI به صورت نزولی در حال حرکت است زیرا امتیاز اکنون 31 است.

تحلیل قیمت Aave: روند نزولی با کاهش تجربه قیمت به 225 دلار تشدید می‌شود.
نمودار شاخص های فنی AAVE/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی برای AAVE/USD روند نزولی را برای بازار پیش بینی می کند، زیرا فروشندگان در چند هفته گذشته بر آن تسلط داشتند. ما می‌توانیم شاهد 15 شاخص در موقعیت فروش، 10 شاخص در موقعیت خنثی و یک شاخص خرید باشیم.

شاخص میانگین متحرک نیز یک روند نزولی مشخص را دنبال می کند. چهارده اندیکاتور در سمت فروش وجود دارد، در حالی که یک اندیکاتور در سمت خنثی و اندیکاتور صفر در سمت خرید قرار دارند. از سوی دیگر، نوسانگرها یک اشاره خنثی برای امروز می دهند، زیرا 9 نوسانگر در نقطه خنثی قرار دارند و هر کدام یک نشانگر در نقاط فروش و خرید هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave از فروشندگان حمایت می کند، زیرا کاهش مداوم ارزش AAVE/USD مشاهده می شود. قیمت در 24 ساعت گذشته به 225.57 دلار کاهش یافت، زیرا خرس‌ها حتی امروز هم در بازی پیشرو بودند. نمودار قیمت ساعتی شمعدان های قرمز را نیز نشان می دهد، به این معنی که خرس ها در چهار ساعت گذشته بر بازار حکمرانی کرده اند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.