منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: روند صعودی حرکت قیمت را به بالای 112 دلار نشان می دهد

تحلیل قیمت Aave: روند صعودی حرکت قیمت را به بالای 112 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Aave روند افزایشی را برای ارزهای دیجیتال تایید می کند زیرا ارزش سکه امروز افزایش یافته است. پیش از این، ارزش بازار ارز دیجیتال دیروز به دلیل اصلاح ظاهراً بازار را تحت تأثیر قرار داد، سقوط کرد. اما تابع قیمت از ابتدای جلسه معاملاتی امروز یک حرکت صعودی را دنبال کرد و اکنون پس از بهبودی اندک، قیمت در 112.5 دلار معامله می شود. احتمال رشد کند صعودی وجود دارد و مقاومت نزولی نیز همچنان وجود دارد.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: گاوهای نر در بازگشت موفق بودند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Aave روند صعودی را برای امروز تأیید می کند زیرا ارزش سکه بهبود قابل توجهی داشته است. اگرچه پیش از این ارزش سکه متضرر شده بود، اما امروز با توجه به روند صعودی قیمت و حرکت صعودی خط روند قیمت، تلاش خریداران قابل ستایش و پابرجا ماند. شرایط در حمایت از گاوهای نر است زیرا قیمت یک حرکت صعودی تا سقف 112.5 دلار را پوشش می دهد، اگرچه به دلیل حرکت منفی قیمت دیروز همچنان 0.99 درصد از دست داده است. در مجموع، سکه در هفته گذشته بیش از 12 درصد ارزش داشته است.

aave 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD. منبع: TradingView

امتیاز میانگین متحرک (MA) که در حال حاضر 106.3 دلار است، همچنان بالاتر از منحنی SMA 50 است. نوسانات در نمودار قیمت یک روزه نسبتاً زیاد است، باند بالایی بولینگر با 115.8 دلار بالاترین نشان دهنده قوی ترین مقاومت برای جفت ارز دیجیتال است، و باند پایین بولینگر با 84.8 دلار نشان دهنده قوی ترین حمایت برای AAVE/USD است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) پس از بهبود امروز به شاخص 62 رسیده است و در صورت ادامه فعالیت خرید در بازار، به بهبود بیشتر ادامه خواهد داد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Aave به نفع طرف صعودی است زیرا در چند ساعت گذشته افزایش شدید در ارزش AAVE/USD مشاهده شد. گاوها وقف کسب مجدد موقعیت پیشرو خود در بازار شده اند و تاکنون پیشرفت آنها شگفت انگیز بوده است. قیمت در چهار ساعت گذشته به دلیل روند صعودی تا 112.5 دلار افزایش یافت. به طور کلی قیمت در 12 ساعت گذشته به سمت بالا حرکت کرده است.

به مدت 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD. منبع: TradingView

در همان زمان، میانگین متحرک در 112.2 دلار معامله می شود، درست زیر سطح قیمت. از آنجایی که نوسانات قیمت نسبتاً کم بود، شاخص باندهای بولینگر دیروز همگرا شد زیرا مقادیر زیر را در نمودار قیمت ساعتی اکنون نشان می دهد. ارزش بالا 115.2 دلار است، در حالی که ارزش پایین 106.5 دلار است و قیمت نیز همانطور که قبلا ذکر شد بالاتر از ارزش MA بهبود یافته است. امتیاز RSI به دلیل روند صعودی تا شاخص 59 افزایش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

گاوها امروز بازار را کنترل می کنند. همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته بالا تایید شد، افزایش سطح قیمت از ایده روند صعودی حمایت می کند. و امروز یک موج صعودی بر بازار حاکم شد و قیمت AAVE/USD تا 112.5 دلار افزایش یافت. در صورت افزایش فعالیت خرید، جریان صعودی ممکن است در ساعات آینده تشدید شود. از سوی دیگر، اصلاح ساعتی نیز امکان پذیر است زیرا منحنی رو به بالا RSI بسیار شیب دار نیست.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.