منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: خرس ها Aave را مجبور به نزول کوتاه مدت تا 350 دلار می کنند

تحلیل قیمت Aave: خرس ها Aave را مجبور به نزول کوتاه مدت تا 350 دلار می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL: DR Breakown

  • Aave با کاهش (-1.3) درصدی با روندی خطرناک معامله می شود.
  • مجموع سرمایه بازار Aave با 1.46 درصد کاهش به مبلغ 4.7 ​​میلیارد دلار رسید.
  • نقشه گرمای ارزهای رمزنگاری شده عموماً در حال خونریزی است.

تجزیه و تحلیل قیمت: تجزیه و تحلیل عمومی قیمت

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت امروز Aave با فشار صعودی آغاز شد. خریداران در دو ساعت اول معاملات بازار را تحت کنترل خود داشتند و قیمت AAVE/USD را به بالاترین سطح روزانه 377 دلار رساندند. خرس ها وارد شدند و تعداد گاوها را بیشتر کردند و در نتیجه قیمت مقاومت کردند. قیمت Aave در مثلث نزولی کاهش یافت. پس از آن ، سکه در روند سر و شانه معامله شد و پایین ترین سطح روزانه 354 دلار را ثبت کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار روزانه با شمعدان های قرمز طولانی که باعث شد سکه 1.42 درصد پایین تر از قیمت روز گذشته معامله شود ، معامله می شود. جفت ارز AAVE/USD از حمایت قبلی 364 دلار سقوط کرد و خرس ها همچنان قیمت را به سمت حمایت 350 دلاری پایین آوردند.

تحلیل قیمت Aave: خرس ها Aave را مجبور به کاهش نزولی کوتاه مدت به 350 دلار 4 می کنند

منبع: coin360

نقشه گرمای ارزهای رمزنگاری شده عموماً در حال خونریزی است. اکثر ارزهای رمزنگاری شده نسبت به قیمت روز گذشته افت جزئی داشته اند. در ساعات اولیه ، فقط تعداد کمی از آلت کوین ها قرمز رنگ بودند ، اما اکثر آلت کوین های رمزنگاری شده در زمان نوشتن ، قرمز هستند. این یعنی چی؟ آیا روز نزولی برای ارزهای رمزنگاری شده خواهد بود؟

بیت کوین (BTC) کمی با انحراف (-1.3) درصدی زیر 49 هزار دلار معامله می شود. نزدیکترین رقیب آن ، اتریوم (ETH) ، با 3.1 هزار دلار معامله می شود که نسبت به قیمت روز گذشته (-1.5) درصد کاهش یافته است. Aave در همین روند با کاهش (-1.3) درصد معامله می شود.

حرکت قیمت در 24 ساعت گذشته: AAVE/USD به 372 دلار افزایش می یابد

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Aave ما ، AAVE/USD در حاشیه وسیعی از 379 دلار -354 دلار معامله شد. پهن بودن نشان دهنده نوسان بالا در نمودار روزانه است. در همین حال ، حجم کل معاملات روزانه با 13.70 درصد افزایش به مبلغ 254 میلیارد دلار رسید. مجموع سرمایه بازار Aave با 1.46 درصد کاهش به مبلغ 4.7 ​​میلیارد دلار رسید. Aave در مجموع در رتبه 31 قرار دارد.

Aave در یک حرکت زیگزاگ در حال چرخش است اما سوگیری نسبت به خریداران است. مطمئناً این سفارشات در حال آماده سازی Aave برای صعودی بیشتر است.

نمودار 4 ساعته AAVE/USD: AAVE برای یک رالی دیگر آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Aave ما صعودی به نظر می رسد زیرا اقدام قیمت برای خروج از رد 364 دلار مداوم به نظر می رسد. با وجود این که ساختار کلی قیمت نزولی به نظر می رسد ، می توان انتظار افزایش در چند ساعت آینده را داشت.

تحلیل قیمت Aave: خرس ها Aave را مجبور به نزول کوتاه مدت تا 350 دلار 5 می کنند

منبع: نمای تجاری

در نمودار چهار ساعته ، خط MACD و خط قرمز چندین بار از یکدیگر عبور کرده اند. در زمان نگارش این مقاله ، خطوط MACD به سمت خط قرمز نشان می دهند ، به این معنی که احتمال عبور خط MACD از روی خط قرمز وجود دارد که نشان دهنده حرکت احتمالی صعودی است.

تنها یک تجمع قوی ساختار نزولی کنونی را برانداز می کند و Aave را قادر می سازد تا نوسانات اولیه اوت خود را دوباره به دست آورد. این سکه در حال حاضر پشتیبانی جامعی در حدود 354 دلار ایجاد کرده است و احتمال شکستن این حمایت در کوتاه مدت وجود ندارد.

تحلیل قیمت Aave: نتیجه گیری

پس از آنکه گاوها نتوانستند حمایت خود را در 379 دلار حفظ کنند ، Aave Price Analysis در نمودار معاملاتی 24 ساعته در حال معاملات نزولی است. خرس ها به سمت پشتیبانی اصلی 357 دلاری حرکت می کنند و از آنجا می توانند قیمت های Aave را قوی تر کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.