منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: حرکت صعودی به شکلی فوق‌العاده از 87.80 دلار عبور می‌کند

تحلیل قیمت Aave: حرکت صعودی به شکلی فوق‌العاده از 87.80 دلار عبور می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اقدام اخیر قیمت در تحلیل قیمت Aave نشان می‌دهد که آلتکوین همچنان از شتاب صعودی برخوردار است. تجزیه و تحلیل قیمت Aave برای امروز نشان می دهد که سکه روز خود را با قدرت شروع کرده است و خریداران قیمت را به بالاتر از 87.80 دلار رسانده اند. بازار در چند روز گذشته دچار رکود شده است زیرا به نظر می رسد گاوها تمایلی به رها کردن کنترل خود در بازار ندارند.

قیمت AAVE/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 3.70 درصد افزایش یافته و در حال حاضر در 88.74 دلار معامله می شود. ارزش بازار این سکه 1.22 میلیارد دلار است و در CoinMarketCap در رتبه هفدهم قرار دارد. حجم معاملات 24 ساعته سکه 126.81 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave برای نمودار قیمت یک روزه: گاوهای نر در بازگشت موفق بودند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Aave روند صعودی را برای امروز تأیید می کند زیرا ارزش سکه بهبود قابل توجهی داشته است. اگرچه قبلاً ارزش سکه متضرر شده بود، اما امروز با توجه به روند صعودی قیمت و حرکت صعودی خط روند قیمت، تلاش خریداران قابل ستایش و پابرجا ماند.

تصویر 97
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

امتیاز میانگین متحرک (MA) که در حال حاضر 84.05 دلار است، کاملاً حمایت کننده است و خریداران سعی می کنند قیمت را در این سطح حفظ کنند. نوسانات در نمودار قیمت یک روزه نسبتاً زیاد است، باند بولینگر بالا 88.94 دلار و باند بولینگر پایین 82.32 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) پس از بهبود امروز به شاخص 62 رسیده است و در صورت ادامه فعالیت خرید در بازار، به بهبود بیشتر ادامه خواهد داد.

نمودار قیمت 4 ساعته AAVE / USD: ارز دیجیتال از موانع پیشی گرفته و به 87.80 دلار می رسد.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Aave به نفع طرف صعودی است زیرا افزایش شدید ارزش AAVE/USD در چند ساعت گذشته مشاهده شد. گاوها وقف کسب مجدد موقعیت پیشرو خود در بازار شده اند و تاکنون پیشرفت آنها شگفت انگیز بوده است. قیمت در چهار ساعت گذشته به دلیل روند صعودی تا 87.80 دلار افزایش یافت. به طور کلی قیمت در 12 ساعت گذشته به سمت بالا حرکت کرده است.

تصویر 98
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

در عین حال، میانگین متحرک در 85.69 دلار معامله می شود، درست بالاتر از ارزش فعلی بازار، که نشان می دهد روند صعودی کوتاه مدت احتمالاً در بازار ادامه خواهد داشت. باندهای بولینگر اخیراً کاملاً بی ثبات بوده و باند بولینگر بالایی و باند بولینگر پایینی در حال گسترش هستند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 63 قرار دارد و در حال صعود است که نشان می دهد احتمالاً فعالیت خرید در بازار ادامه خواهد داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نتیجه می‌گیرد که قیمت‌های AAVE در حال حاضر به صورت صعودی معامله می‌شوند و احتمالاً در کوتاه‌مدت بالاتر خواهند رفت زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. با این حال، خرس‌ها نیز شروع به نشان دادن برخی نشانه‌های حیات کرده‌اند و برای تایید ادامه روند صعودی، به یک شکست بالاتر از سطح مقاومت 88.94 دلار نیاز است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.