منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: با رسیدن آلتکوین به 82.58 دلار، شتاب صعودی ادامه خواهد داشت

تحلیل قیمت Aave: با رسیدن آلتکوین به 82.58 دلار، شتاب صعودی ادامه خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که قیمت در حال حاضر در یک روند صعودی است زیرا از شکل مثلث نزولی خارج شده است. سطح بعدی مقاومت در 83.36 دلار است و اگر قیمت بتواند حرکت فعلی خود را حفظ کند، احتمالاً در آینده نزدیک این سطح را آزمایش خواهد کرد. با این حال، اگر قیمت شروع به کاهش از سطوح فعلی خود کند، حمایت احتمالاً 84 دلار خواهد بود. به طور کلی، سوگیری در حال حاضر برای AAVE/USD صعودی است.

دارایی دیجیتال اخیراً با کاهش از 80.89 دلار به 83 دلار در چند روز گذشته روبرو شده است. گاوها کنترل بازار را در دست دارند و در حال حاضر به دنبال افزایش قیمت هستند. با این حال، خرس ها نیز شروع به نشان دادن برخی نشانه های حیات کرده اند و به دنبال کنترل بازار هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت یک روزه: گاوها همچنان به افزایش قیمت ها ادامه می دهند

نمودار روزانه Aave نشان می دهد که بازار در 24 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است. بازار اوایل امروز به بالاترین سطح 83.36 دلار رسید، قبل از اینکه با فشار فروش مواجه شد که قیمت را تا سطح فعلی پایین آورد. گاوها توانسته اند قیمت را به بالای سطح 83 دلار برسانند، در حالی که بازار در حال حاضر نزدیک به بالاترین رکورد خود یعنی 82.58 دلار معامله می شود.

تصویر 264
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

حد بالای باند Bollinger 83.36 دلار است که قوی ترین مقاومت برای AAVE است. برعکس، حد پایین باند Bollinger 80.77 دلار است که یکی دیگر از قوی ترین نقاط پشتیبانی AAVE است. به نظر می رسد قیمت AAVE/USD بالاتر از قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. RSI روی 68.43 است و در حال حاضر خنثی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار 4 ساعته: توسعه اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار 4 ساعته، AAVE/USD مشاهده می شود که در داخل یک کانال موازی صعودی معامله می شود، زیرا قیمت ها پس از رسیدن به حد بالای کانال، کاهش یافتند. حرکت فعلی را می توان یک اصلاح در نظر گرفت زیرا قیمت ها هنوز در کانال صعودی معامله می شوند.

تصویر 265
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 58.24 در نمودار قیمت 4 ساعته قرار دارد که به وضوح نشان می دهد که دارایی دیجیتال در حال اصلاح است. نشانگر میانگین متحرک همچنین نشان می دهد که میانگین متحرک 50 دوره ای بالاتر از میانگین متحرک 100 دوره است و نشان دهنده روند صعودی در بازار است. باندهای بولینگر در حال باریک شدن هستند، که نشان می دهد بازار در شرف شکست است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

نتیجه گیری، تحلیل قیمت Aave امروز افزایش یافته است زیرا مدیریت گاو به رغم فشار فروش در سطوح بالاتر، بازار را بالاتر برد. بازار به دنبال آزمایش مجدد سطح مقاومت 83.36 دلاری در کوتاه مدت است، اما گاوها برای شکستن بالاتر از این سطح باید قدرت بیشتری جمع کنند.