منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: با تشدید روند صعودی، AAVE به بالای 70.84 دلار سقوط می کند

تحلیل قیمت Aave: با تشدید روند صعودی، AAVE به بالای 70.84 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند صعودی است. مقاومت فوری برای AAVE در 74.94 دلار موجود است. اگر قیمت از این سطح بالاتر برود، ممکن است به 84.17 دلار ادامه دهد. از سوی دیگر، اگر قیمت نتواند به بالای 74.94 دلار برسد، ممکن است به سمت 63.03 دلار بازگردد. تحلیل قیمت AAVE امروز با ادامه روند صعودی بازار صعودی است.

جفت AAVE/USD در حال حاضر با قیمت 70.84 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد افزایش یافته است. بازار از دیروز در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا از 68.50 دلار به قیمت فعلی خود رسیده است. انتظار می رود که بازار به این روند صعودی ادامه دهد زیرا ارزش بازار AAVE 958 میلیون دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 339 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave برای یک روز: قیمت AAVE/USD به حرکت بالاتر ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت Aave نشان می دهد که بازار در هفته گذشته تا حدودی ادغام شده است زیرا قیمت ها بین 63.03 دلار و 74.94 دلار در نوسان بوده است، با این حال، بازار اکنون از مرز 70 دلار بالاتر رفته و در 70.84 دلار معامله می شود. انتظار می رود که بازار به این روند صعودی ادامه دهد، زیرا هیچ مقاومت عمده ای تا 84.17 دلار وجود ندارد.

تصویر 68
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

نوسانات در نمودار قیمت یک روزه پایین است زیرا باند بولینگر بالا در 71.07 دلار و باند بولینگر پایین در 69.61 دلار است. خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد و یک تقاطع در شرف وقوع است. این نشان می‌دهد که بازار ممکن است در کوتاه‌مدت شاهد ادغام باشد. RSI برای AAVE/USD در حال حاضر روی 64.46 است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت 4 ساعته: AAVE با رد 74.94 دلار روبرو می شود

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Aave نشان می دهد که بازار در 4 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا AAVE/USD در یک کانال صعودی معامله می شود. بازار ساعاتی پیش تلاش کرد تا از این کانال خارج شود اما با قیمت 74.94 دلار رد شد. اکنون ممکن است بازار به سمت خط حمایت کانال صعودی که در حال حاضر 67 دلار است، حرکت کند.

تصویر 69
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

باندهای بولینگر برای AAVE در نمودار 4 ساعته افزایش یافته است و شاخص عرض باند بولینگر در حال حاضر روی 1.43 است. این نشان می دهد که بازار شاهد نوسانات بالایی است. خط MACD برای AAVE/USD در حال حاضر بالای خط سیگنال حرکت می کند که یک علامت صعودی است. RSI برای بازار در حال حاضر روی 54.32 است و به آرامی به سمت منطقه ای که بیش از حد خرید است در حال حرکت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

با ادامه روند صعودی بازار، تحلیل کلی قیمت Aave صعودی است. ممکن است بازار در کوتاه مدت با مقداری تثبیت مواجه شود، اما روند کلی صعودی است. اندیکاتورهای فنی در نمودارهای 4 ساعته و 1 روزه در حال حاضر سیگنال‌های صعودی می‌دهند که از تحلیل قیمت Aave پشتیبانی می‌کنند. به سرمایه گذاران توصیه می شود که نزول ها را خریداری کنند زیرا انتظار می رود بازار به روند صعودی خود ادامه دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.