منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: با افزایش حرکت صعودی به 109.57 دلار، قیمت دوباره افزایش یافت

تحلیل قیمت Aave: با افزایش حرکت صعودی به 109.57 دلار، قیمت دوباره افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که قیمت در حال حاضر در یک روند صعودی است زیرا از شکل مثلث نزولی خارج شده است. سطح بعدی مقاومت در 112.20 دلار است و اگر قیمت بتواند حرکت فعلی خود را حفظ کند، احتمالاً در آینده نزدیک این سطح را آزمایش خواهد کرد. با این حال، اگر قیمت شروع به کاهش از سطوح فعلی خود کند، احتمالاً حمایت 104.28 دلار خواهد بود. به طور کلی، سوگیری در حال حاضر برای AAVE/USD صعودی است.

دارایی دیجیتال در چند روز اخیر در حال کاهش بوده است زیرا در چند روز گذشته از 100 دلار به 112.20 دلار رسیده است. گاوها کنترل بازار را در دست دارند و در حال حاضر به دنبال افزایش قیمت هستند. با این حال، خرس ها نیز شروع به نشان دادن برخی نشانه های حیات کرده اند و به دنبال کنترل بازار هستند. این بازار در 24 ساعت گذشته 0.25 درصد افزایش داشته و در حال حاضر با قیمت 109.57 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته 272 میلیون دلار و ارزش بازار 1.5 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت 1 روزه: AAVE/USD با رد 112.20 دلار مواجه است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت یک روزه نشان می دهد که قیمت در حال حاضر در سطح 112.20 دلار با رد مواجه است. اگر قیمت بتواند از این سطح خارج شود، احتمالا سطح 113 دلار را در آینده نزدیک آزمایش خواهد کرد. افزایش قیمت فعلی قیمت‌ها را به حد بالایی محدوده تثبیت رسانده است و ممکن است در کوتاه‌مدت حرکت صعودی بیشتری رخ دهد زیرا قیمت در حال حاضر در مرز 109.57 دلار معامله می‌شود.

تصویر 131
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

باندهای بولینگر در نمودار 1 روزه AAVE/USD در حال افزایش است که نشان می دهد بازار بی ثبات است. شاخص RSI در حال حاضر روی 60 است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. نشانگر واگرایی میانگین متحرک صعودی است زیرا خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار 4 ساعته: توسعه اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار 4 ساعته، AAVE/USD در داخل یک کانال موازی صعودی معامله می‌شود، زیرا قیمت‌ها پس از رسیدن به حد بالای کانال، کاهش یافتند. حرکت فعلی را می توان یک اصلاح در نظر گرفت زیرا قیمت ها همچنان در داخل کانال صعودی معامله می شوند.

تصویر 132
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

خط MACD در حال حاضر در مرز 105.13 دلار قرار دارد و بالاتر از خط سیگنال است که نشان می دهد بازار صعودی است. شاخص RSI به سمت سطوح خرید بیش از حد در حال حرکت است که نشان می دهد بازار صعودی است. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر 65.65 است. حرکت باندهای بولینگر بالاتر از قیمت شمع که نشانه حرکت صعودی در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نتیجه می‌گیرد که قیمت‌های AAVE در حال حاضر به صورت صعودی معامله می‌شوند و احتمالاً در کوتاه‌مدت بالاتر خواهند رفت زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. با این حال، خرس‌ها نیز شروع به نشان دادن برخی نشانه‌های حیات کرده‌اند و برای صعود AAVE/USD به یک شکست بالاتر از سطح 112.20 دلار نیاز است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.