منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: با اعمال کنترل خرس‌ها، AAVE به 85.37 دلار کاهش می‌یابد

تحلیل قیمت Aave: با اعمال کنترل خرس‌ها، AAVE به 85.37 دلار کاهش می‌یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که امروز یک حرکت نزولی در قیمت AAVE/USD مشاهده شده است که تأثیر کاملاً منفی بر ارزش کلی سکه گذاشته است. قیمت پس از روند نزولی تا ارزش 85.37 دلار کاهش یافته است. اگرچه در چند روز اخیر بهبود مستمر قیمت به ثبت رسیده است، اما روند امروز به نفع خرس ها ثابت شده است. شتاب فروش نیز در ساعات نزدیک تشدید خواهد شد.

روند نزولی قیمت را از 88.34 دلار به 85.37 دلار افزایش داده است که تفاوت 1.23 درصدی دارد. این سکه نیز برای ثبات در تلاش است و احتمالاً نزدیک به ارزش 85.37 دلار پایدار خواهد بود. انتظار می رود سطح حمایت در سطح 84.59 دلار باقی بماند و اگر این کار را انجام ندهد، ممکن است قیمت بیشتر کاهش یابد. انتظار می‌رود که سطح مقاومت در سطح 88.34 دلار باقی بماند و در صورت عدم حفظ، ممکن است در ساعات آینده افزایش شدیدی در قیمت ایجاد شود.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: زمانی که خرس‌ها پیشتاز را به دست می‌آورند، قیمت یک پرواز به عقب را طی می‌کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Aave نشان می دهد که این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته با ضرر مواجه شده است. قیمت امروز با کاهش غیرمنتظره ای روبرو شد و ارزش کریپتوکارنسی را به 85.37 دلار کاهش داد. اگرچه قیمت در چند روز گذشته به طور منظم در حال پیشرفت بوده است، اما روند امروز به سمت سمت نزولی بوده است. ارزش بازار سکه Aave 1,200,748,951 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 95,585,980 دلار است.

تصویر 517
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک نمایی (EMA) نیز از سمت صعودی به سمت نزولی تغییر کرده است که نشان دهنده چشم انداز منفی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) روی 76.04 ایستاده و در منطقه اشباع فروش قرار دارد. این نشان می دهد که خرس ها در این لحظه کنترل بازار را در دست دارند. MACD نیز نشان دهنده یک روند نزولی است و در منطقه منفی معامله می شود.

تحلیل قیمت Aave: قیمت پس از از دست دادن ثبات بالای 85.37 دلار، تمایل نزولی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی Aave نشان می دهد که قیمت در چند ساعت گذشته حرکت نزولی را پوشش داده است و همچنین حرکت نزولی در بازار در حال حرکت بوده است. کاهش قیمت کاملاً غیرمنتظره بود زیرا قیمت به سرعت در حال پیشرفت بود. با این حال، کاهش قیمت در چهار ساعت گذشته ثبت شده است و خرس ها موفق شده اند قیمت را تا سقف 85.37 دلار کاهش دهند.

تصویر 516
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

با نگاهی به شاخص های فنی، خط 9-EMA زیر خط 21-EMA معامله می شود که نشان دهنده روند نزولی است. خط EMA در مسیر نزولی قرار دارد و نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال احتمالاً در ساعات آینده حرکت نزولی خواهد داشت. RSI نیز در 55.47 ایستاده است و به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند، که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. خط MACD در زیر خط سیگنال معامله می شود که نشان می دهد روند نزولی در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که یک روند نزولی در طول روز مشاهده شده است زیرا قیمت به ارزش 85.37 دلار کاهش یافته است. نمودارهای قیمت یک روزه و چهار ساعته با دادن سرب به خرس ها، روند نزولی را پیش بینی می کنند. در روزهای آینده نیز روندهای مشابهی پیش بینی می شود، زیرا هر ساعت که می گذرد، شتاب فروش افزایش می یابد.