منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: با ادامه روند نزولی قیمت به 83.47 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت Aave: با ادامه روند نزولی قیمت به 83.47 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Aave در حال زیان است زیرا قیمت امروز تا 83.47 دلار کاهش یافت. روند نزولی از دیروز کاملا ثابت بوده و حتی امروز نیز قیمت حرکت نزولی را دنبال کرده است. معکوس شدن روندها کاملاً غیرمنتظره بود زیرا گاوها قبلاً پیشتاز بودند. با این وجود، خرس‌ها بار دیگر مسئولیت را به دست گرفته‌اند و قیمت آن کاهش یافته است.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: نوسان نزولی سطح قیمت را به 83.47 دلار کاهش می دهد.

حرکت نزولی بر اساس تحلیل قیمت یک روزه Aave تشدید شده است. در نتیجه نزول مداوم، قیمت به 83.47 دلار کاهش یافته است. چند روز گذشته برای ارز دیجیتال بسیار دلسرد کننده بوده است زیرا یک روند نزولی قوی در جریان بود. در 24 ساعت گذشته نیز روندهای مشابهی گزارش شده است. قیمت از میانگین متحرک (MA) نیز پایین‌تر رفته است که در 84.23 دلار قرار دارد.

تصویر 442
منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که نزول ممکن است برای ساعات آینده نیز ادامه یابد. اگر شاخص باندهای بولینگر را مورد بحث قرار دهیم، آنگاه ارزش بالای آن 86.68 دلار و پایین تر در موقعیت 82.78 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به 58.34 کاهش یافته است.

تحلیل قیمت Aave: رکود نزولی منجر به سقوط به زیر 86.68 دلار می شود

تحلیل 4 ساعته قیمت Aave نشانه هایی از حرکت نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است. قیمت به طور مداوم در حال کاهش است زیرا ارز رمزپایه روند نزولی را نشان می دهد. کاهش قیمت در چهار ساعت گذشته و همچنین کاهش سطوح قیمت به 83.47 دلار ثبت شده است. در ادامه، شاخص میانگین متحرک ارزش خود را در زمان نگارش 84.25 دلار نشان می دهد.

تصویر 443
منبع: TradingView

نوسانات به دلیل شیب نزولی افزایش یافته است و باندهای بولینگر در حال گسترش هستند. باند بولینگر بالا 86.63 دلار است، باند بولینگر پایین 82.75 دلار است، در حالی که میانگین کلی در 84.69 دلار حفظ شده است. امتیاز RSI به شدت کاهش یافت و به 52.66 رسید، کاملاً نزدیک به منطقه کم فروش. اندیکاتور میانگین متحرک سیگنال نزولی قوی را نشان می دهد زیرا سطح قیمت ها در چهار ساعت گذشته کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave پیش بینی می کند که طی چند ساعت گذشته روند نزولی دنبال شده است. خرس‌ها در حال حاضر بازی را رهبری می‌کنند و در نتیجه سطوح قیمت به 83.47 دلار کاهش یافته است. سقوط بیشتر را می توان انتظار داشت زیرا خرس ها در چند ساعت گذشته نیز تسلط داشتند. قیمت به طور مداوم در حال کاهش است، به این معنی که شانس بهبود برای گاوها هنوز محدود است.