منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت Aave: ابرهای نزولی با قیمت های AAVE نزدیک به 82.85 دلار محو می شوند

تحلیل قیمت Aave: ابرهای نزولی با قیمت های AAVE نزدیک به 82.85 دلار محو می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قیمت Aave در حال حاضر نزولی است زیرا بازار به زیر 82.85 دلار سقوط می کند. این پس از یک دوره تثبیت حول این سطح قیمت صورت می گیرد. به نظر می رسد خرس ها اکنون کنترل را در دست دارند زیرا قیمت های AAVE/USD را به سمت حمایت 82.07 دلار سوق می دهند. بازار Aave در چند روز گذشته در مرحله تثبیت بوده است زیرا بین 82.00 دلار و 88.00 دلار معامله می شود. دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 82.85 دلار معامله می شود و بیش از 5.94 درصد در روز کاهش یافته است. ارزش بازار AAVE در حال حاضر 1.17 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 113 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت یک روزه: خرس ها کنترل را به دست می گیرند زیرا AAVE/USD پشتیبانی کلیدی را در 82.07 دلار نقض می کند.

نمودار قیمت روزانه برای تجزیه و تحلیل قیمت Aave یک روند نزولی قوی را برای بازار امروز تایید می کند، زیرا قیمت یک حرکت نزولی را در 24 ساعت گذشته پوشش داده است. بازار در حال حاضر بسیار نزدیک به سطح حمایت کلیدی در 82.07 دلار معامله می شود و هر حرکت بیشتر به سمت نزول می تواند منجر به آزمایش مجدد قیمت در پایین ترین سطح 81.00 دلار شود زیرا گاوها تلاش می کنند از این سطح دفاع کنند. به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار برای AAVE/USD در کوتاه‌مدت نزولی باشد، اما خروج از محدوده فعلی تثبیت می‌تواند منجر به حرکت بازار به سمت 88.56 دلار در آینده نزدیک شود.

تصویر 360
منبع: TradingView

نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای کندل ها حرکت می کند. اندیکاتور RSI برای AAVE/USD در حال حاضر روی 53.52 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود که می تواند به زودی شاهد بازگشت گاوها باشد. باند بولینگر بالا در حال حاضر 88.24 دلار و باند بولینگر پایین 83.75 دلار است. قیمت AAVE/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به باند پایین بولینگر است که می تواند به زودی شاهد افزایش قیمت ها باشد.

نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD: انتظار می‌رود عملکرد قیمت نزولی باقی بماند

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که بازار از ابتدای امروز در یک روند نزولی قرار داشته است. بازار تلاش کرده بود به سمت 88.56 دلار حرکت کند اما نتوانست این سطح را حفظ کند و به زیر 82.35 دلار سقوط کرد. انتظار می‌رود که با حرکت بازار به سمت سطح حمایت کلیدی 82.07 دلار، قیمت فعلی نزولی باقی بماند.

تصویر 361
منبع: TradingView

انتظار می رود که بازار در کوتاه مدت نزولی باقی بماند زیرا اندیکاتور MACD در حال حرکت به زیر خط سیگنال است که یک علامت نزولی است. شاخص قدرت نسبی در نمودار روزانه در حال حاضر روی 58.55 است، درست زیر سطح 60. باندهای بولینگر برای AAVE/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به یکدیگر هستند، که نشان می‌دهد بازار در وضعیت یکپارچگی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تحلیل قیمت Aave تایید می کند که قیمت در طول روز کاهش شدیدی را تجربه کرده است. قیمت AAVE/USD اکنون به مرز 82.85 دلار رسیده است که پایین‌ترین قیمت است و می‌توان انتظار داشت که در ساعات آینده به پایین‌ترین سطح خود برسد. با این حال، قیمت به منطقه پشتیبانی رسیده است و اگر حمایت خریداران وارد عمل شود، این احتمال وجود دارد که قیمت از اینجا بازگردد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.