منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کوساما: خرس‌ها روند صعودی را متوقف می‌کنند تا کوساما را زیر 450 دلار نگه دارند

تحلیل قیمت کوساما: خرس‌ها روند صعودی را متوقف می‌کنند تا کوساما را زیر 450 دلار نگه دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت کوساما نشان می دهد که آخرین روند نزولی بوده است.
  • Bears سطح قیمت KSM/USD را به 436 دلار رسانده اند.
  • پشتیبانی از KSM با قیمت 418 دلار موجود است.

تحلیل قیمت کوساما نشان می دهد که فشار فروش از سمت نزولی افزایش یافته است. بازار در کل هفته گذشته از روند صعودی پیروی کرد زیرا سکه در این مدت ارزش قابل توجهی به دست آورد و اصلاحی برای ادامه روند صعودی بیشتر در آینده در نظر گرفته شد.

امروز جزر و مد تغییر کرده است، زیرا خرس‌ها حرکت به سمت بالا را امروز متوقف کرده‌اند و جفت ارز دیجیتال شروع به اصلاح کرده است. با این حال، پشتیبانی در 418 دلار وجود دارد و ممکن است افت قیمت را به زیر این نقطه متوقف کند.

نمودار قیمت 1 روزه KSM/USD: کوساما در 450 دلار رد شد

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت کوساما نشان می دهد که خرس ها امروز منحنی قیمت را تعیین می کنند. KSM/USD پس از بهبود صعودی دیروز در حال اصلاح است. جفت KSM/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 436 دلار معامله می شود. هفته گذشته در مجموع برای جفت ارزهای دیجیتال موفق بود زیرا در این مدت 17.25 درصد ارزش کسب کرد، زیرا قیمت به بالاترین حد پنج ماهه در 3 نوامبر رسید. اما امروز، روند متفاوت بوده است زیرا خرس‌ها با پایین کشیدن قیمت، تابع قیمت را تعریف می‌کنند. میانگین متحرک (MA) در 416 دلار زیر سطح قیمت ایستاده است.

تحلیل قیمت کوساما: خرس‌ها روند صعودی را متوقف می‌کنند تا کوساما را زیر 450 دلار نگه دارند
نمودار قیمت 1 روزه KSM/USD. منبع: TradingView

نوسانات نمودار قیمت داده شده KSM/USD در حال افزایش است، زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش به مناطق بیشتر و بیشتر هستند، باند بالایی در 459 دلار و باند پایینی در 331 دلار است که به طور متوسط ​​​​395 دلار است که نشان دهنده حمایت از قیمت اصلاحی شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز روند نزولی را برای امروز تایید می کند زیرا در منحنی نزولی شیب دار در شاخص 62 قرار دارد که نشان دهنده فعالیت فروش بالا در بازار است.

تحلیل قیمت کوساما: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار 4 ساعته قیمت نشان می دهد که حرکت نزولی طی چند ساعت گذشته علیرغم روند صعودی قیمت امروز در حال افزایش است. هیچ نشانه ای از تلاش های صعودی ظاهر نشده است زیرا آخرین کندل قرمز رنگ است که نشان دهنده فعالیت نزولی مداوم است.

تحلیل قیمت کوساما: خرس‌ها روند صعودی را متوقف می‌کنند تا کوساما را زیر 450 دلار نگه دارند
نمودار قیمت 4 ساعته KSM/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته میانگین خود را روی 442 دلار نگه داشته اند که اکنون نشان دهنده مقاومت جفت KSM/USD است، در حالی که باند بالایی در 457 دلار است و باند پایینی در مارک 427 دلار است که نشان دهنده حمایت از جفت ارز دیجیتال RSI در نزدیکی خط مرکزی منطقه خنثی در شاخص 51 سقوط کرده است و با زمان به حرکت خود ادامه می دهد.

از آنجایی که محیط کلی کوساما صعودی است و سکه از زمان شروع فصل آلت کوین به طور مداوم بالاترین سطح را نشان می‌دهد، شاخص‌های فنی تحلیل قیمت کوساما همچنان صعودی هستند، زیرا حدود 15 شاخص فنی خرید دارایی‌های KSM را پیشنهاد می‌کنند و تنها سه شاخص نشان می‌دهند. فروش دارایی‌های KSM، با این حال، شاخص‌های فنی هشتم خنثی هستند و از مجموع 26 شاخص فنی، طرفدار خرید و فروش نیستند.

تحلیل قیمت کوساما: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما نشان می دهد که سکه امروز در حال اصلاح است و ممکن است روند نزولی را برای امروز دنبال کند زیرا خرس ها بر بازار حاکم هستند. پشتیبانی موجود در 418 دلار به اندازه کافی قوی است که کریپتو را در بالا نگه دارد، می توانیم با خیال راحت فرض کنیم که کوساما به زودی کمک صعودی دریافت می کند و قیمت ممکن است کمتر از 430 دلار نباشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.