منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کوساما: حرکت صعودی قیمت را تا سطح 368 دلار نجات داد

تحلیل قیمت کوساما: حرکت صعودی قیمت را تا سطح 368 دلار نجات داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • سطوح قیمت به 368.2 دلار رسیده است.
  • تحلیل قیمت کوساما بهبود صعودی را نشان می دهد.
  • پشتیبانی بسیار قوی در 321.1 دلار است.

گاوها توانسته اند در طول روز بازگشت موفقیت آمیزی داشته باشند و حرکت نزولی را بازگردانند. قیمت در اوایل این هفته دچار افت ناگهانی شد، اما اکنون پس از به دست آوردن ثبات، قیمت در حال پیشرفت است. به طور کلی، گاوها در دو هفته گذشته پیشتاز بازار بودند و امروز روند صعودی از سر گرفته شده است. انتظار می رود قیمت به زودی پس از سطح فعلی خود یعنی 368.2 دلار به جلو حرکت کند.

نمودار قیمت یک روزه KSM/USD: ارز دیجیتال پس از به دست آوردن تعادل، هدف بعدی خود را دنبال می کند

با بازگشت گاوها بر اساس تحلیل قیمت یک روزه کوساما، قیمت بار دیگر به سمت بالا حرکت می کند. گاوها در چند روز گذشته حرکت خود را از دست دادند زیرا این ارز دیجیتال به دلیل مقاومت نزولی با مقدار قابل توجهی از دست داد. اما اکنون قیمت به ارتفاع قبلی خود یعنی 368.19 دلار تغییر کرده است و انتظار می رود در روزهای آینده نیز از آن عبور کند. ارزش میانگین متحرک (MA) اکنون در سطح 378.4 دلار است.

تحلیل قیمت کوساما: حرکت صعودی قیمت را تا سطح 1 368 دلار نجات داد
نمودار قیمت 1 روزه KSM/USD. منبع: TradingView

پیش بینی می شود که خط روند صعودی در روزهای آینده بازیابی شود. میانگین باندهای بولینگر به 363.6 دلار می رسد، در حالی که باند بالایی شاخص باندهای بولینگر 406.1 دلار و باند پایین آن 321.06 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) رقم متوسط ​​51.32 را نشان می دهد.

تحلیل قیمت کوساما: با بهبود ارزش KSM، حرکت صعودی احیا شد

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت کوساما تأیید می کند که گاوها طبق آخرین به روز رسانی ها بهبود یافته اند. حرکت صعودی بازیابی شده و قیمت تعادل خود را در بالای نقطه 368 دلار به دست آورده است. گاوها از چند ساعت گذشته پیشرفت موثری داشته اند و در چهار ساعت گذشته نیز افزایش قیمت مشاهده شده است. قیمت از حد میانگین متحرک یعنی 367.4 دلار نیز عبور کرده است.

تحلیل قیمت کوساما: حرکت صعودی قیمت را تا سطح 2 368 دلار نجات داد
نمودار قیمت 4 ساعته KSM/USD. منبع: TradingView

انتظار می رود در صورت ادامه پیشروی گاوها، منحنی SMA 20 به زودی از منحنی SMA 50 بالاتر رود. کاهش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالا را به 399.90 دلار و ارزش باند بولینگر پایین را به 349 دلار تغییر داده است. امتیاز RSI نیز پس از آخرین افزایش قیمت به 43.90 افزایش یافته است.

تحلیل قیمت کوساما: حرکت صعودی قیمت را به سطح 368 دلار نجات داد
نمودار شاخص های فنی KSM/USD. منبع: TradingView

بررسی کلی حرکت قیمت در چند ماه گذشته نشان می دهد که گاوها در بیشتر موارد پیشرو بوده اند. روند صعودی بیشتری مشاهده شده است زیرا 13 اندیکاتور در سمت خرید وجود دارد، در حالی که چهار اندیکاتور در سمت فروش و 9 اندیکاتور در سمت خنثی قرار دارند.

شاخص میانگین های متحرک با ارائه یک سیگنال صعودی قوی، روند صعودی را بیشتر تایید می کند. ما می توانیم 12 اندیکاتور در موقعیت خرید، دو نشانگر در موقعیت فروش و تنها یک اندیکاتور در موقعیت خنثی ببینیم. اسیلاتورها روند خنثی را نشان می دهند زیرا هشت نوسانگر در موقعیت خنثی، دو نوسانگر در موقعیت فروش و تنها یک نوسانگر در موقعیت خرید وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کوساما

گاوها امروز بازگشته اند زیرا شمعدان های سبز رنگ بر نمودار شمع های یک روزه حاکم هستند. بهبود قیمت قابل توجه بوده و قیمت بار دیگر به موقعیت 368.2 دلار رسیده است. اگرچه گاوها قبلاً با فشار زیادی از طرف نزولی مواجه شده بودند، اما آنها توانسته اند دوباره برد خود را تضمین کنند و پیشرفت بیشتری نیز انتظار می رود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.