منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کوانت: کوانت مجدداً از 258 دلار عبور می کند

تحلیل قیمت کوانت: کوانت مجدداً از 258 دلار عبور می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت کوانت امروز نزولی است.
  • گاوها در تلاش برای به دست آوردن کنترل هستند.
  • خرس ها ممکن است به زودی حرکت خود را از دست بدهند.
  • کوانت در 24 ساعت گذشته بین 258.37 دلار و 252.33 دلار معامله می شود.
  • ممکن است زمان مناسبی برای سرمایه گذاری باشد زیرا بازار کوانت در حال آماده شدن برای بهبود است.

امروزه تحلیل قیمت کوانت بیشتر در سمت نزولی قرار دارد. با این حال، گاوهای نر به سختی تلاش می کنند تا کنترل را به دست بگیرند. اگرچه، علیرغم اینکه گاوها بازار را به سمت بالا سوق می دهند، مقاومت خرس ها نسبتاً بالا است. از این رو، برخی عدم تصمیم گیری ها در بازار کوانت امروزی آشکار است.

تحلیل کمی قیمت
نقشه حرارتی ارز دیجیتال توسط Coin360

وقتی به روند کلی بازار نگاه می کنیم، بیشتر بازار در حال حاضر در سبز است. با این حال، برخی آلتکوین ها مانند ریپل در حال سقوط هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت کوانت: کوانت مجدداً از 258 دلار گذشته است 1
نمودار قیمت کوانت توسط TradingView

در حال حاضر، سطوح RSI در نمودار تحلیل قیمت کوانت یک روزه کمتر از 40 است. از این رو، بازار بیش از حد فروش است و مقاومت بالاست. خط EMA یک روند نزولی پایدار را نشان می دهد که نشان می دهد بازار نیز روند نزولی را طی چند روز گذشته دنبال می کند.

مقدار حرکت قیمت 24 ساعته

تجزیه و تحلیل قیمت کوانت: کوانت مجدداً از 258 دلار گذشته است 2
نمودار قیمت کوانت توسط TradingView

تحلیل قیمت Quant نوسانی بین 258.37 دلار و 252.33 دلار را در 24 ساعت گذشته نشان می دهد که قیمت فعلی آن 255.34 دلار است. اگرچه، ممکن است در فواصل آینده کاهش یابد زیرا خط RSI پس از یک افزایش سریع به شدت کاهش می یابد. باز هم نشان می دهد که امروزه خرس ها قدرت بیشتری در بازار دارند.

امروز کوانت دارای نسبت حجم به ارزش بازار 0.02438 با افزایش 53.36 درصدی در حجم معاملات 24 ساعته است. بر اساس ارزش بازار، Quant در رتبه 55 قرار دارد.

نمودار قیمت 4 ساعته کوانت: گاوها به مبارزه برای کنترل ادامه می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت کوانت: کوانت مجدداً از 258 دلار گذشته است 3
نمودار قیمت کوانت توسط TradingView

در نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت کوانت، به نظر می رسد که گاوها برای به دست آوردن کنترل بر بازار سخت تلاش می کنند. بازه فعلی صعودی باقی می ماند، در حالی که در بیشتر موارد، ما شاهد یک روند نزولی هستیم.

اگرچه، خط RSI در حال حاضر دارای یک گرادیان مثبت است. اگرچه، این سطح همچنان زیر 40 است. برای افزایش RSI به بالای 40 به فشار بیشتری از سوی گاوها نیاز است. فراتر از آن، می توان امیدوار بود که بازار بتواند به ثباتی دست یابد.

به طور مشابه، ما می بینیم که خطوط MACD تقریباً همگرا هستند، که نشان می دهد ممکن است یک متقاطع رخ دهد. اگر این اتفاق بیفتد، 4 ساعت آینده می تواند مقداری بهبود در قیمت را نشان دهد. اما آیا کوانت به بالاترین حد خود در 31 اکتبر (284.2 دلار) باز خواهد گشت؟ خب بعید است

تجزیه و تحلیل کمیت قیمت: نتیجه گیری

پس از تنظیم پشتیبانی در 237.19 دلار، کوانت دوباره کمی بهبود یافت. با این حال، گاوها هنوز باید برای ثبات بیشتر تلاش کنند. در حال حاضر، نشانه افزایش قیمت چندان قوی نیست زیرا بازار عمدتاً نزولی است. همچنین می تواند زمان مناسبی برای سرمایه گذاری کوتاه مدت باشد زیرا به نظر می رسد گاوها در حال آماده شدن هستند.

در حالی که منتظر می‌مانید تا کوانت دوباره بهبود یابد، چگونه می‌توانید راهنمای گسترده ما را در مورد سرمایه‌گذاری در کریپتو بخوانید؟

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.