منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: ADA 6.3 درصد به عنوان حرکت صعودی تا 2.23 دلار افزایش یافت

تحلیل قیمت کاردانو: ADA 6.3 درصد به عنوان حرکت صعودی تا 2.23 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است.
  • مقاومت بعدی 2.28 دلار است.
  • برای ADA/USD پشتیبانی 2.18 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که قیمت برای دومین روز متوالی افزایش یافته است. حرکت صعودی باعث افزایش سطح قیمت به 2.23 دلار شده است. کاردانو در هفته گذشته با کاهش قیمت از 2.21 دلار به 2.10 دلار در حال کاهش بود ، اما حرکت فعلی صعودی قیمت را به سطح بازیابی کل ضررهای هفته رسانده است ، حتی از آنها پیشی گرفته است. مقاومت بعدی ADA/USD در حال حاضر در 2.28 دلار است ، زیرا گاوها در حال حرکت به سمت موقعیت بالاتر هستند.

نمودار قیمت ADD/USD 1 روزه: با تسلط گاوها بر بازار ، قیمت در حال افزایش است

نمودار قیمت 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که گاوها دامنه صعودی خود را از 2.20 دلار تا 2.23 دلار تحت پوشش قرار داده اند ، زیرا جفت ارز ADA/USD در زمان نگارش این مقاله با ارزش بعدی معامله می شود و در 24 روز گذشته ارزش 6.18 درصد را به دست آورد. در طول هفته گذشته ، حدود 3.01 درصد افزایش یافته است ، زیرا قیمت در بیشتر هفته در حال کاهش بود. حجم معاملات امروز 0.79 درصد بهبود یافته است و سقف بازار را 5.41 درصد افزایش داده است.

تحلیل قیمت کاردانو: ADA 6.3 درصد به عنوان حرکت صعودی تا 2.23 دلار افزایش یافته است
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات جفت ADA/USD در حال کاهش است زیرا باندهای Bollinger به دلیل نوسان قیمت کمتر در ماه جاری یک کانال باریک را تشکیل داده اند. در حال حاضر نوار بالایی با علامت 2.29 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت ADA/USD است ، زیرا قیمت در نزدیکی نوار بالایی معامله می شود و نوار پایینی در 2.10 دلار وجود دارد که به طور متوسط ​​2.19 دلار است که نشان دهنده حمایت از ADA است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) تقریباً در مرکز ناحیه خنثی در شاخص 51 روی یک منحنی رو به بالا قرار دارد. RSI در موقعیت کاملاً خنثی قرار دارد. منحنی آن نشان دهنده افزایش فعالیت خرید در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفتهای اخیر و علائم فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته کاردانو حرکت صعودی را بیشتر تأیید می کند. قیمت در هشت ساعت پایانی جلسه دیروز در حال کاهش بود ، اما گاوها دوباره امروز را تسخیر کردند و هر ساعت قیمت را بالاتر می گیرند. با این حال ، هیچ اثری از فعالیت نزولی مشاهده نشده است ، زیرا با وجود شکست قیمت از بسیاری از سطوح مقاومتی که خرس ها در روزهای گذشته تعیین کرده بودند ، فشار فروش هنوز ایجاد نشده است.

تحلیل قیمت کاردانو: ADA 6.3 درصد به عنوان حرکت صعودی تا 2.23 دلار افزایش یافته است
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

بی ثباتی در نمودار 4 ساعته با افزایش نوارهای Bollinger در حال افزایش است و قیمت در بالای نوار بالای معاملات قرار دارد ، که در علامت 2.22 دلار وجود دارد و نشان دهنده حمایت از قیمت ADA/USD است. میانگین متحرک 2.166 دلار است و RSI در شاخص 67 معامله می شود و به سمت منطقه خرید بیش از حد حرکت می کند. RSI ممکن است با ورود به منطقه خرید بیش از حد ، سیگنال فروش بدهد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل فعلی قیمت کاردانو نشان می دهد که حرکت صعودی حرکت قیمت را تا حد زیادی مشخص می کند ، اما هنوز فضای بیشتری برای حرکت بیشتر صعودی وجود دارد. اگر خرید از سرمایه گذاران برای چند ساعت آینده ادامه یابد ، ADA/USD ممکن است از مقاومت 2.28 دلار بالاتر برود. اگر فشار فروش شروع شود ، قیمت ممکن است به 2.1 دلار کاهش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.