منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: ADA پس از یک شب نزولی به 2.185 دلار رسید و به 2.13 دلار رسید

تحلیل قیمت کاردانو: ADA پس از یک شب نزولی به 2.185 دلار رسید و به 2.13 دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است.
  • ADA/USD یک شبه به پایین ترین سطح خود رسید.
  • کاردانو به احتمال زیاد امروز بخشی از ضرر را پس می گیرد.

امروز ، تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو صعودی است زیرا پایین ترین سطح پایین در پی افت شدید در 24 ساعت گذشته ایجاد شد. در نتیجه ، ما پیش بینی می کنیم ADA/USD بخشی از ضرر خود را بعداً به دلیل فرسوده شدن خرس ها بازیابی کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو
نقشه حرارتی رمزنگاری شده توسط Coin360

بر اساس نقشه حرارتی ارز رمزنگاری شده Coin360 ، بازار کلی در منطقه قرمز معامله می شود که بیت کوین 2.92 درصد کاهش یافته و اتریوم 0.34 درصد کاهش یافته است. بهترین هنرپیشه آن روز سولانا است پس از حمایت روانی 200 دلار.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: قیمت کاردانو به پایین ترین سطح قبلی خود به 2.15 دلار رسید

جفت ارز ADA/USD طی روز گذشته از کمترین قیمت 2.08 دلار تا حداکثر 2.24 دلار در نوسان بود که نشان دهنده نوسانات قابل توجهی در آن مدت بود. نوسانات 27 درصد افزایش یافته است ، حجم معاملات 27.43 درصد افزایش یافته و در مجموع 2.78 میلیارد دلار در حال نگارش است ، و این سکه را در موقعیت سوم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: آیا ADA امروز معکوس می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم عملکرد قیمت کاردانو را مشاهده کنیم که شروع به معکوس شدن می کند زیرا بخارها پس از یک افت شدید ، تمام می شوند.تحلیل قیمت کاردانو: ADA پس از یک شب نزولی به 2.185 دلار رسید و به 2.13 دلار رسیدنمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت کاردانو در چند هفته گذشته ثابت مانده است. پس از ایجاد کمترین سطح 2.30 دلار در اوایل اکتبر ، کاردانو در محدوده فزاینده ای تثبیت شد و با پایین ترین سطح در 2.30 دلار در ابتدای اکتبر.

با این حال ، بالاترین سطح زیر بالای 2.30 دلار در پایین تر از آن زیر 2.15 دلار با پایین ترین سطح همراه شد. در نتیجه ، روند کلی ADA/USD نامشخص است.

ممکن است در روزهای آینده شاهد کاهش قیمت کاردانو باشیم. اگر صعود پایین تری انجام شود ، ممکن است انتظار داشته باشیم که حرکت نزولی تا هفته آینده ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

به نظر می رسد امروز قیمت کاردانو در روند صعودی قرار دارد. پس از کاهش قابل توجه ، امروز پایین ترین سطح جدید تعیین شد. با این حال ، حرکت نزولی مسیر خود را طی کرده است و ممکن است در 24 ساعت آینده انتظار اصلاح داشته باشیم.

در حالی که منتظر حرکت کاردانو هستید ، راهنمای ما در مورد بهترین بازارهای NFT ، تاریخچه و توسعه NFT و همچنین موسیقی NFT را بخوانید.