منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: ADA پس از رفتار صعودی به 0.324 دلار بازگشت

تحلیل قیمت کاردانو: ADA پس از رفتار صعودی به 0.324 دلار بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا نشان دهنده بهبود قیمت است زیرا با وجود نزولی بودن بازار ارزهای دیجیتال، گاوها همچنان بر بازار برای ADA حکومت می کنند. هفته گذشته برای سکه بسیار سودآور بود زیرا قیمت به طور قابل توجهی از محدوده 0.30 دلار به محدوده 0.32 دلار بهبود یافت.

برای امروز نیز این روند به نفع خریداران است زیرا قیمت ارزهای دیجیتال پس از فعالیت صعودی اخیر اکنون به 0.324 دلار رسیده است. قبلا این روند نزولی بود و جفت ارز دیجیتال در حال کاهش بود و به سطح حمایت 0.3171 دلار می رسید. اما به نظر می رسد خرس ها از پایین کشیدن قیمت فاصله گرفته اند و این امر منجر به افزایش بیش از 1.91 درصدی قیمت به سطوح فعلی شده است.

نمودار 24 ساعته ADA/USD: قیمت Cardano به بالای 0.324 دلار بازگشت

تحلیل قیمت یک روزه کاردانو پس از یک روند صعودی متوالی دوباره در جهت صعودی حرکت می کند. قیمت امروز تا 0.324 دلار افزایش یافته است، که می تواند موفقیت بزرگی برای این ارز دیجیتال محسوب شود، زیرا از پایین ترین سطح قبلی خود یعنی 0.30 دلار به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

انتظار می رود پیشرفت بیشتری وجود داشته باشد زیرا حرکت صعودی هر روز در حال تقویت است. شاخص میانگین متحرک (MA) نیز به سمت بالا حرکت می کند که یک علامت مثبت است و در موقعیت 0.3146 دلار برای روز قرار دارد.

تصویر 54
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور MACD نشان می دهد که قیمت ADA نیز در جهت مثبت حرکت می کند و ارزش آن در حال افزایش است. اندیکاتور RSI نیز نشان دهنده صعودی بودن قیمت است و در حال حاضر امتیاز 39.21 را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو روند صعودی را دنبال می کند زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته دوباره افزایش یافته است. سطوح قیمت پس از طفره رفتن از یک شاهکار نزولی که در چند ساعت گذشته رخ داد، در حال افزایش است.

تصویر 55
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

خط MACD از خط سیگنال عبور کرده و به سمت بالا حرکت می کند که نشان دهنده بهبود حرکت قیمت است. اندیکاتور RSI نشان می دهد که سکه ADA در این نقطه به شدت صعودی است و در حال حاضر بالای 60 است. شاخص میانگین متحرک نیز روند مثبتی را برای کاردانو نشان می دهد، زیرا در حال حاضر زیر موقعیت 0.324 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت امروز در حال بالا رفتن است زیرا توانسته است در 4 ساعت گذشته به سطح 0.324 دلار برسد. اگر آن را با آمار هفته گذشته مقایسه کنیم، قیمت به طور قابل توجهی بهبود یافته است. شانس بیشتری برای بهبودی برای گاوها وجود دارد زیرا حمایت بسیار قوی است و معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که ADA/USD در 24 ساعت آینده به صورت وارونه ادامه یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.