منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: ADA پتانسیل مثبت فوق العاده ای را در 0.4261 دلار نشان می دهد

تحلیل قیمت کاردانو: ADA پتانسیل مثبت فوق العاده ای را در 0.4261 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 5 نوامبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی کامل نشان می دهد که حرکت مثبت قابل توجهی را به دست آورده است که نشان دهنده افزایش مثبت برای بازار ADA است. قیمت Cardano در چند ساعت گذشته مثبت باقی مانده است، زیرا بازار کمی بعد شروع به افزایش ارزش کرد و بیشتر ارزش خود را به دست آورد. علاوه بر این، کاردانو به اوج رسیده و به 0.4261 دلار رسیده است، تنها از مقاومت 0.433 دلاری دور شده است، زیرا بازار در حال حاضر اصلاح جزئی دارد.

کاردانو در چند ساعت گذشته بین دو سطح 0.40 دلار و 0.43 دلار معامله می‌شد تا اینکه ارزش آن شروع به افزایش کرد و به بالاترین حد فعلی در 0.433 دلار رسید. انتظار می‌رود بازار حمایتی نزدیک به 0.433 دلار پیدا کند، زیرا این جایی است که قیمت قبل از شروع افزایش، مقاومت جزئی پیدا کرد. از سوی دیگر، اگر بازار شروع به از دست دادن ارزش خود کند و به زیر 0.4261 دلار سقوط کند، ممکن است حمایتی نزدیک به 0.4086 دلار پیدا کند.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: قیمت به 0.4261 دلار پس از گردش معاملات صعودی ارتقا می یابد

یک روز تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که بازار امروز شروع به نشان دادن پتانسیل صعودی کرده است زیرا بازار پس از یک اصلاح خفیف نزولی روند صعودی خود را از سر گرفته است. ADA/USD امروز حدود 2.08 درصد از ارزش خود را افزایش داده است، زیرا در این زمان بازار در حال حاضر با 0.4261 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته با حاشیه کمی افزایش یافته است، زیرا در حال حاضر 771 میلیون دلار است. ارزش کل بازار امروز به 14.56 میلیارد دلار افزایش یافته است.

تصویر 80
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

در این زمان اندیکاتورهای فنی بیشتر سیگنال های صعودی می دهند. MACD با نزدیک شدن به خط صفر روند صعودی دارد که نشان دهنده افزایش حرکت صعودی است. RSI در حال حاضر نزدیک به منطقه اشباع خرید است زیرا در 50.98 قرار دارد که ممکن است نشان دهنده یک اصلاح نزولی کوچک در بازار باشد. با این حال، انتظار می رود روند صعودی به زودی از سر گرفته شود. 50-SMA در نمودار 1 روزه بالاتر از 200-SMA حرکت می کند که یک سیگنال صعودی قوی است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار ساعتی تحلیل قیمت Cardano از خریداران در کل حمایت می کند زیرا قیمت از فشار نزولی نجات یافته است و قیمت امروز صعود خوبی را پوشش داده است. با این حال، سکه در چهار ساعت گذشته اصلاح شده است. در عین حال، خرس ها هیچ آسیب عمده ای وارد نکرده اند و به نظر می رسد شرایط به زودی گاو نر را در دست خواهد گرفت.

تصویر 79
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

50 SMA در حال حاضر 0.412 دلار است و بسیار بالاتر از خط 200 SMA است، در حالی که خط 200 SMA در حال حاضر 0.416 دلار است. RSI ساعتی به 57.29 افزایش یافته است و ممکن است به زودی وارد منطقه اشباع خرید شود. نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که ارزهای دیجیتال از یک روند صعودی پیروی می کنند و فضای زیادی برای فعالیت در نقطه مثبت وجود دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی مثبت پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت هر یک از افراط‌های صعودی را نشان می‌دهد. انتظار می‌رود که در آینده نزدیک به 0.433 دلار برسد، زیرا گاوها کنترل خود را حفظ می‌کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.