منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: ADA شتاب صعودی را در 0.2603 دلار به دست می آورد

تحلیل قیمت کاردانو: ADA شتاب صعودی را در 0.2603 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشانه های افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار پویایی صعودی را نشان می دهد. گاوها به طور کامل کنترل خود را بر بازار کاردانو به دست گرفته‌اند، که مسیر بازار را به سمت بهتر تغییر می‌دهد، و ADA اکنون انتظار دارد یک دوره صعودی کامل در چند روز آینده در دست بگیرد. علاوه بر این، گاوها هر کاری که در توان دارند برای حفظ کنترل خود انجام خواهند داد.

بازار نشان می دهد که قیمت Cardano دیروز تا مرز 0.2511 دلار سقوط کرد اما بلافاصله پس از آن به 0.2591 دلار رسید. کاردانو به یک حرکت مثبت عظیم ادامه می دهد. علاوه بر این، قیمت Cardano امروز، در 20 دسامبر 2022، دوباره افزایش یافت و به 0.2603 دلار رسید. قیمت کاردانو امروز 0.260731 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 584.49 میلیون دلاری 8.82 میلیارد دلار و تسلط بر بازار 1.06 درصد است. قیمت ADA در 24 ساعت گذشته 1.34 درصد کاهش یافته است.

تحلیل قیمت 1 روزه ADA/USD

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که شرایط فعلی بازار پتانسیل مثبتی را با حرکت قیمت به سمت بالا نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت فزاینده است که منجر به این می شود که ارز دیجیتال در هر دو طرف مستعد تغییرات نوسانی باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.3462 دلار قرار دارد که به عنوان قوی ترین مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.2548 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند.

قیمت ADA/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند. با این حال، از آنجایی که بازار امروز نوسانات فزاینده ای را تجربه می کند، قیمت Cardano فضای بیشتری برای اعمال تاکتیک های نوسان دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت ADA/USD به صورت خطی حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده یک بازار باثبات با پویایی غیرفعال بیشتر است.

تصویر 403
نمودار قیمت یک روزه ADA/USD منبع: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 29 است که باعث می‌شود ارز دیجیتال وارد منطقه کاهش ارزش خود شود. علاوه بر این، امتیاز RSI به سمت بالا حرکت می کند، که نشان می دهد که فعالیت خرید بر فعالیت فروش تسلط دارد در حالی که به سمت پویایی مثبت بیشتر حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای 3 روز

تحلیل قیمت کاردانو در چند روز اخیر حرکت فزاینده ای را تجربه کرده است. با این حال، با کاهش نوسانات. علاوه بر این، با بسته شدن نوسانات، باعث می‌شود ارزش کریپتوکارنسی تغییر کند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر روی 0.2284 دلار قرار دارد که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر روی 0.5578 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای ADA عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت ADA/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت صعودی را نشان می دهد. با این حال، حمایت و مقاومت در حال باز شدن هستند، که نشان دهنده افزایش نوسانات با فضای بیشتر برای فعالیت بیشتر در هر دو طرف است. با این حال، قیمت به سمت افزایش ویژگی های بیشتر حرکت می کند.

تصویر 402
نمودار قیمت 3 روزه ADA/USD منبع: CoinCodex

به نظر می رسد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 29 باشد که ارزش پایدار ارز دیجیتال را نشان می دهد. در منطقه کم ارزش قرار می گیرد. با این حال، امتیاز RSI از یک حرکت فزاینده پیروی می کند که نشان دهنده افزایش بازار است و حرکاتی به سمت پویایی افزایش می دهد. علاوه بر این، افزایش امتیاز RSI نشان می دهد که فعالیت خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

نتیجه تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که ارزش ارز دیجیتال مثبت است. ADA/USD ممکن است به زودی وارد یک سلطه کاملاً صعودی شود و قیمت Cardano را هر چه پیش می‌رود افزایش دهد. انتظار می رود گاوها کنترل خود را حفظ کنند. همانطور که بازار به سمت ثبات حرکت می کند، گاوها شانس قابل توجهی برای حفظ بازار و افزایش بیشتر ارزش کاردانو به دست می آورند.