منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 2.720 دلار افزایش می یابد ، آیا سکه تثبیت می شود؟

تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 2.720 دلار افزایش می یابد ، آیا سکه تثبیت می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت روزانه کاردانو نزولی است
  • نمودار روزانه محدوده محدود روزانه 2.7200 دلار – 2.7790 دلار را نشان داد
  • بولز سعی کرد بر قیمت 2.772 دلار در نمودار 4 ساعته غلبه کند اما با رد مواجه شد.

در تجزیه و تحلیل قیمت روزانه کاردانو ، جفت ارز ADA/USD با شمعدان های 24 ساعته در حال معاملات نزولی است ، زیرا خرس ها بازار را به پایین ترین قیمت خود به 2.77 دلار رسانده اند. از این رو معامله گران پیش بینی می کنند که بازار روند نزولی خود را ادامه می دهد و حمایت هدف بعدی خود را نزدیک 2.46 دلار اعلام می کند.

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده با نتایج متفاوتی معامله می شود. بازنده ها شامل بیت کوین و سولانا با 1.24 درصد و 3.45 درصد ضرر هستند. اتریوم و ریپل به ترتیب 6.68 و 4.91 درصد رشد کردند. بهترین بازیکن Polkadot با سود خالص مثبت 15 درصد بود.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: ADA به آرامی در حال بازگشت است

شمعدان های 24 ساعته در تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو قرمز هستند و نشانه های کمی از نوسان دارند ، همانطور که در محدوده محدود روزانه 2.7200 دلار-2.7790 دلار نشان داده شده است. حجم معاملات کاردانو از دیروز 7.2 درصد کاهش یافته و در مجموع به 4.292 میلیارد دلار رسیده است. ADA در رتبه 3 توسط Coin Market Cap با سرمایه بازار 88.08 میلیارد دلار رتبه بندی شده است.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: آیا خرس های ADA همچنان حمایت 2.46 دلار را هدف قرار می دهند؟

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد گاوها در نمودار 4 ساعته تلاش کرده اند بر منطقه قیمت 2.772 دلار غلبه کنند اما با رد مواجه شده اند. کاهش در زیر خط میانی Bollinger Band و افزایش سیگنال های منفی از روند نزولی قریب الوقوع.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت کاردانو از پایین ترین سطح نوسان 1.02 دلار به ثبت رسیده است و تقریباً 200 درصد جهش کرده و به بالاترین میزان در ماه اوت یعنی 2.97 دلار رسیده است.

گاوها ممکن است با نزدیک شدن به 26 اوت خسته شده و نتوانند مقاومت 2.90 دلاری را زیر پا بگذارند. مقاومت هفته گذشته 2.46 دلار پشتیبانی فعلی است و خرس ها قصد دارند تا به سمت این منطقه عقب نشینی کنند.

وضعیتی که می تواند بار دیگر حمایت را به یک مانع قیمتی تبدیل کند. ما انتظار داریم خرس ها کنترل قیمت را در دست بگیرند و از معامله گران بخواهند تا از هرگونه افت در نمودار کاردانو استفاده کنند ، زیرا جامعه برای ارتقاء آلونزو در 12 سپتامبر گرم می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که روند نزولی طی 24 ساعت آینده وجود دارد. قیمت از مقاومت 2.9 دلار بیشتر کاهش می یابد و می تواند پشتیبانی 2.46 دلار را لمس کند. در حالی که به دنبال تغییر قیمت در کاردانو هستید ، به برخی از پیش بینی های بلند مدت قیمت ما نگاهی بیندازید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.