منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: ADA به سمت پویایی نزولی در 0.4661 دلار حرکت می کند

تحلیل قیمت کاردانو: ADA به سمت پویایی نزولی در 0.4661 دلار حرکت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت کاردانو روند نزولی را نشان می دهد. جفت ADA/USD در دوره 24 ساعته گذشته در کانال نزولی معامله می شود و در حال حاضر با قیمت 0.4661 دلار معامله می شود. حمایت برای این جفت در 0.4648 دلار وجود دارد، در حالی که مقاومت در 0.4896 دلار قرار دارد.

این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد از ارزش خود را از دست داده است. حجم معاملات نیز طی چند روز گذشته کاهش چشمگیری داشته است. حجم معاملات به 514 میلیون دلار کاهش یافته است در حالی که ارزش بازار 15 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 0.46 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو یک اشاره منفی در مورد روندهای جاری بازار می دهد زیرا کاهش ارزش سکه مشاهده شده است. افزایش نزولی جریان قیمت را به 0.4661 دلار کاهش داده است، زیرا فروشندگان در حال تعیین اقدام قیمت هستند. از آنجایی که فعالیت فروش به ظاهر در حال گسترش است و ارزش ADA/USD تا 0.4648 دلار کاهش یافته است. در مقابل، ارزش میانگین متحرک (MA) در موقعیت بالاتری در 0.4731 دلار قرار دارد که نشان دهنده این است که بازار فرصتی برای اصلاح در کوتاه مدت دارد.

تصویر 242
قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

گاوهای ADA سعی کرده اند قیمت را بالای 0.48 دلار نگه دارند، اما در حال حاضر شکست خورده اند. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار 1 روزه سیگنال نزولی را نشان می دهد زیرا به زیر سطح 40 می رود و در حال حاضر روی 37.04 قرار دارد. ارزش باند بولینگر بالایی در 0.4896 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین در 0.4648 دلار وجود دارد که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای کاهش قیمت ADA است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت کاردانو روند نزولی و وضعیت نگران کننده در حال شکل گیری را تایید می کند زیرا ارزش سکه در چند ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. این خبر برای خریداران ارزهای دیجیتال دلسرد کننده است زیرا موج نزولی با گذشت زمان مخرب تر می شود. در حال حاضر، گاوها با وجود اینکه قیمت سکه به زیر مرز روانی 0.46 دلار رسید، هنوز به دنبال حمایتی هستند که هنوز پیدا نشده است. علاوه بر این، اگر مقدار میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، در نمودار قیمت 4 ساعته به 0.4705 دلار می رسد که به دنبال قیمت به سمت پایین حرکت می کند.

تصویر 243
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

خط روند کوتاه مدت مانند گذشته در یک جهت نزولی شیب دار حرکت می کند. شرایط قبلاً برای گاو نر بسیار نامطلوب بود. ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر 0.4767 دلار و ارزش پایین 0.4653 دلار است که نشان می دهد بازار در حال حاضر بسیار نوسان است و سرمایه گذاران باید قبل از تصمیم گیری بیشتر مراقب باشند. RSI همچنین به دلیل فشار فروش به شاخص 24 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Cardano یک روند نزولی قوی را برای روز پیش بینی می کند زیرا قیمت سکه در 24 ساعت گذشته منحنی نزولی تند را پوشش داده است. اگرچه موج نزولی بسیار سریع حرکت می کرد، اما امروز با تشدید روند نزولی، ارزش سکه تا مرز 0.4661 دلار کاهش یافت. از سوی دیگر، تحلیل قیمت ساعتی یک تمایل نزولی را نشان می‌دهد، بنابراین می‌توان انتظار سقوط بیشتر را نیز داشت.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.