منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: چرخه نزولی ارزش ADA را به 0.438 دلار کاهش می دهد

تحلیل قیمت کاردانو: چرخه نزولی ارزش ADA را به 0.438 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که این ارز دیجیتال برای دومین روز در حال کاهش است. هنگامی که قیمت در 15 ژوئن 2022 به 0.531 دلار رسید، Cardano از صعودی بیشتر رد شد و قیمت شروع به نوسان به عقب کرد. از آنجایی که قیمت ADA/USD در حال کاهش است، ممکن است حمایت موجود در 0.420 دلار را دوباره آزمایش کند، که به نظر می رسد نزدیک ترین قیمت برای کاهش قیمت گاوها باشد.

بازار کلی کریپتو تحت فشار نزولی شدیدی قرار دارد زیرا بیت‌کوین و اتریوم نیز امروز در حال کاهش هستند و بیت‌کوین به محدوده 18000 دلار رفته و 11 درصد ارزش خود را از دست داده است و ممکن است امروز تا محدوده 17000 دلار کاهش یابد. اتریوم نیز به زیر 1000 دلار رسیده است و 12 درصد ارزش خود را از دست داده است و ممکن است در صورت تداوم فشار فروش، ارزش خود را تا محدوده 800 دلار کاهش دهد. اکثر آلتکوین ها نیز به صورت تک رقمی و دو رقمی زیان را گزارش می کنند که به نظر می رسد در ساعات آینده افزایش یابد.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: با رسیدن قیمت به 0.438 دلار، ADA 9.5 درصد دیگر از دست می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano نشان می دهد که کاهش بیشتر قیمت امروز دوباره مشاهده شده است زیرا قیمت در زمان نوشتن به 0.438 دلار کاهش یافته است. ADA کاهش ارزش قیمت را به میزان 9.5 درصد نشان می دهد که ممکن است در طول زمان با ادامه کاهش سطح قیمت ها افزایش یابد. از سوی دیگر، جفت ADA/USD زیان بیشتری در ارزش قیمت در هفته گذشته داشته است که به 13.5 درصد انباشته شده است. ارزش بازار نیز 8.9 درصد کاهش داشته و حجم معاملات نیز امروز 62.8 درصد کاهش یافته است.

آدا 1 روز 10
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای ADA افزایش یافته است و همچنین باندهای بولینگر در حال گسترش هستند. اکنون باند بالایی در 0.669 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای تابع قیمت سکه است و باند پایین در علامت 0.420 دلار نشان دهنده پشتیبانی از جفت ارز دیجیتال است. میانگین میانگین شاخص در علامت 0.545 دلار وجود دارد. میانگین متحرک (MA) بالاتر از سطح قیمت در علامت 0.486 دلار معامله می شود، اما از شیب نزولی قیمت پیروی می کند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) از 16 ژوئن 2022 کاهش یافته است و با شاخص 37 در نیمه پایینی منطقه خنثی معامله می شود. منحنی نزولی RSI نشان دهنده فشار فروش و فعالیت فروش در حال حاضر بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان می دهد که شکست قیمت در شروع جلسه امروز نزولی بود و قیمت در چهار ساعت اول به 0.438 دلار کاهش یافت. گاوها همچنین قیمت را در پایان جلسه معاملاتی قبلی افزایش دادند، اما فشار نزولی بسیار زیاد است.

آدا 4 ساعت 9
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است، اما اکنون به نظر می رسد این اندیکاتور در حال نزول است که نشان دهنده کاهش بیشتر سطح قیمت ها در ساعات آینده است. باند بالا در علامت 0.520 دلار و باند پایین در علامت 0.431 دلار است. میانگین باندهای بولینگر روی علامت 0.476 دلار شکل می گیرد که بالاتر از ارزش MA معامله می شود. RSI حرکت افقی مستقیم را در شاخص 38 نشان می دهد که به وجود برخی از عناصر صعودی در این مرحله اشاره می کند. اما شانس احیای امروز تقریباً وجود ندارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت امروز بیشتر کاهش خواهد یافت زیرا کل بازار تحت یک طلسم نزولی قرار دارد. جفت ارز دیجیتال ADA/USD در حال حاضر از دست دادن شدیدی را پشت سر گذاشته است و انتظار می‌رود که ارزش ارز دیجیتال در ساعات آینده به کاهش خود ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.