منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: قیمت پس از دریافت یک فشار صعودی، ثبات را در 0.3196 دلار پیدا می کند

تحلیل قیمت کاردانو: قیمت پس از دریافت یک فشار صعودی، ثبات را در 0.3196 دلار پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت در چند ساعت گذشته بالا بوده است، زیرا گاوها تلاش می کنند تا در صدر قرار بگیرند. امروز نیز روند صعودی مشاهده شده است، زیرا با حفظ قدرت گاوها، قیمت تا سطح 0.3196 دلار افزایش یافته است. مقاومت برای ADA/USD را می توان در 0.3212 دلار یافت و پشتیبانی را می توان در 0.3125 دلار قرار داد. در آینده، ما انتظار داریم که تا زمانی که گاوها در بازار صعودی باقی بمانند، قیمت به افزایش ارزش ادامه دهد.

دارایی دیجیتال امروز بیش از 1.23 درصد افزایش یافته است و ارزش بازار کاردانو در حال حاضر 11 میلیارد دلار است، در حالی که حجم معاملات 24 نیز به بیش از 190 میلیون دلار افزایش یافته است، ما معتقدیم که ارز دیجیتال احتمالاً در روزهای آینده صعودی خواهد بود. همچنین.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: با هدایت ایمن گاوها، ADA تا 0.3196 دلار بهبود می یابد.

تحلیل قیمت یک روزه کاردانو حرکت صعودی قیمت را برای امروز تایید می کند، زیرا قیمت به 0.3196 دلار افزایش یافته است. قیمت در چند روز گذشته حرکت صعودی را تجربه کرده است، با این حال، فشار نزولی به اندازه کافی قوی بود که قیمت را پایین آورد. گاوها امروز توانستند بازگردند و توانستند قیمت را به سمت بالا ببرند زیرا حمایت در 0.3125 دلار یافت می شود. در آینده، ما انتظار داریم که تا زمانی که گاوها در بازار قوی بمانند، قیمت ADA به افزایش ارزش خود ادامه دهد.

تصویر 436
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت از ارزش بالای باندهای بولینگر بالاتر رفته است و میانگین متحرک (MA) در 0.317 دلار زیر سطح قیمت معامله می شود. نوسانات در طول روز افزایش یافته است که یکی دیگر از نشانه های صعودی است. در نتیجه، ارزش باند بولینگر بالا اکنون به 0.333 دلار رسیده است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین به 0.312 دلار کاهش یافته است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) افزایش یافته است و در حال حاضر در شاخص 38.62 در یک منحنی به سمت بالا قرار دارد که نشان دهنده فعالیت شدید خرید در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Cardano سرب صعودی را اعلام می کند زیرا قیمت به طور مداوم بهبود یافته است. از چند ساعت گذشته، روند صعودی با حرکت قیمت تا سطح 0.3196 دلار مشاهده شده است. با تشدید حرکت صعودی از دیروز، قیمت به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. میانگین متحرک، در نمودار چهار ساعته قیمت، در سطح 0.316 دلار بالاتر از SMA 50 قرار دارد.

تصویر 435
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالایی را به 0.321 دلار و ارزش باند بولینگر پایین را به 0.310 دلار تغییر داده است که نشان دهنده نوسانات بالا است. RSI منحنی صعودی خود را با شاخص 50.55 در مرز منطقه خنثی ادامه می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان دهنده یک روند صعودی برای امروز است. با این حال، این احتمال وجود دارد که قیمت در آینده نزدیک نیز نوسانات موقتی را تجربه کند. تا زمانی که گاوها قوی بمانند و بازار را به سمت جلو هدایت کنند، انتظار داریم قیمت از نظر ارزش بیشتر افزایش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.