منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: قیمت با صعود به بالای 0.2664 دلار قدرت صعودی را نشان می دهد

تحلیل قیمت کاردانو: قیمت با صعود به بالای 0.2664 دلار قدرت صعودی را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است زیرا به نظر می رسد خریداران بیشتری در حال سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال هستند. فعالیت خرید در حال تشدید است، زیرا گاوها به اندازه کافی موفق بودند تا یک بار دیگر به بازار بازگردند. اگرچه خرس‌ها قیمت را در چند روز گذشته پایین آوردند، گاوها موفق شدند راهی برای بهبود پیدا کنند. روند صعودی ارزش سکه را تا 0.2664 دلار افزایش داده است که اخبار دلگرم کننده ای برای خریداران است.

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته 0.22 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد خریداران همچنان کنترل زیادی بر بازار دارند. حجم معاملات 24 ساعته 228 میلیارد دلار است که هنوز یک رقم سالم است، در حالی که ارزش بازار برای ADA 9.129 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: سطوح قیمت پس از یک حرکت صعودی به 0.2664 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano نشان می دهد که با افزایش فعالیت های صعودی، شانس افزایش برای ارزش ADA/USD افزایش می یابد. شمعدان سبز حرکت صعودی قیمت را نشان می‌دهد زیرا افزایش قیمت مشاهده شده است. قیمت به دلیل روند افزایشی تا 0.2664 دلار افزایش یافته است و بهبود بیشتری در هفته آینده به دنبال خواهد داشت. میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه روی 0.2937 دلار ایستاده است.

تصویر 355
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در سمت کاهش است، که نشان می دهد روندهای آینده ممکن است صعودی باشند. به همین دلیل است که ارزش باند بولینگر بالا اکنون 0.3422 دلار است و ارزش باند بولینگر پایین 0.2699 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل روند صعودی تا 38.02 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: موج صعودی ارزش سکه را تا 0.2664 دلار ارتقا می دهد

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Cardano نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت در چند ساعت گذشته دائماً در حال پیشرفت بوده است. نمودار قیمت چهار ساعته تعداد فزاینده ای از کندل های سبز را نشان می دهد زیرا شتاب خرید با هر ساعت افزایش می یابد. ارزش ADA/USD در نتیجه افزایش قیمت به 0.2664 دلار رسیده است. مقدار میانگین متحرک هنوز کمتر از قیمت فعلی است، یعنی 0.2652 دلار.

تصویر 354
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

شاخص باندهای بولینگر تغییری را در مقادیر خود نشان می دهد و همچنین میانگین آن تا 0.2637 دلار در چهار ساعت گذشته افزایش یافته است. در همین حال، باند بولینگر بالا به موقعیت 0.3137 دلار رسیده است و باند بولینگر پایین به 0.2476 دلار رسیده است. منحنی RSI نیز تا 23.70 پیشرفت کرده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

برای نتیجه گیری، تحلیل قیمت Cardano از گاوهای نر حمایت می کند، زیرا کندل سبز در نمودار قیمت بازگشته است. اگرچه به دلیل افزایش فشار نزولی قیمت زودتر کاهش یافت، اما روند امروز برای خریداران نسبتاً دلگرم کننده بوده است. قیمت در حال حاضر 0.2664 دلار است و انتظار می رود در هفته آینده بهبود بیشتری پیدا کند.