منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: طلسم نزولی قیمت ADA را به 0.326 دلار کاهش می دهد

تحلیل قیمت کاردانو: طلسم نزولی قیمت ADA را به 0.326 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ارزش ارز دیجیتال پس از یک صعود کوتاه دوباره در حال کاهش است. قیمت در حال حرکت به سمت پایین است و تا کنون مرز 0.326 دلار را پوشش داده است. طلسم نزولی را می توان در نمودار روزانه مشاهده کرد که قیمت ADA را پایین می آورد.

گاوها حرکت قابل توجهی را در طول روز گذشته تضمین کردند، اما خرس‌ها قیمت را از بالاتر رفتن محدود کردند. حرکت نزولی به تدریج در حال افزایش است و انتظار می رود در دوره زمانی آتی نزول بیشتری وجود داشته باشد.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: بازگشت قیمت به 0.326 دلار پس از بازگشت نزولی

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano یک حرکت نزولی را نشان می دهد و انتظار می رود که قیمت در ساعات آینده کاهش یابد زیرا خرس ها بازگشت قوی دارند. قیمت به دلیل افزایش قیمت دیروز با کاهش 8.84 درصدی ارزش به 0.326 دلار کاهش یافته است.

حجم معاملات همچنان در حال افزایش است و 656 میلیون دلار گزارش شده است که نشان می دهد معامله گران همچنان فعالانه در معاملات با ارز دیجیتال Cardano درگیر هستند. با این حال، ارزش بازار ADA 11 میلیارد دلار است که کاهش 8.9 درصدی را نشان می دهد. میانگین متحرک (MA) در علامت 0.3255 زیر سطح قیمت است.

تصویر 318
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در منحنی نزولی با شاخص 42.15 معامله می شود که به فعالیت فروش در بازار اشاره دارد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نیز در فاز نزولی معامله می شود، زیرا ارزش خط MACD از زیر خط سیگنال عبور کرده است. 20-SMA و 50-SMA بالاتر از جفت ADA/USD معامله می شوند که نشان می دهد روند کوتاه مدت نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: سطح حمایت در $0.3177 یافت می شود که هدف بعدی ADA است

تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که تابع قیمت سکه در حال حاضر با مقاومت موجود در 0.326 دلار مواجه است، زیرا خرس ها پیشتاز را دوباره به دست آورده اند. شکست قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی صعودی بود، اما بعداً نزول ها قدرت را گرفتند و کندل های قرمز نشان دهنده پیشرفت نزولی هستند.

هدف بعدی جفت ADA/USD می تواند سطح حمایت 0.3177 دلار باشد که به نظر می رسد در جلسه معاملاتی آینده کاملا امیدوارکننده باشد. علاوه بر این، اگر خرس‌ها به حرکت خود ادامه دهند، می‌توانیم انتظار سقوط بیشتری داشته باشیم. از سوی دیگر، تلاش برای شکست در 0.3605 دلار می تواند منجر به یک روند صعودی برای جفت ADA/USD شود.

تصویر 319
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به 44.57 معامله می شود که نشان می دهد که قیمت سکه در آستانه حرکت به سمت جلو در نمودار ارزش با مقاومت بالقوه سختی روبرو می شود. خط MACD زیر 0 معامله می شود که تأیید می کند که خرس ها در حال حاضر بر بازار تسلط دارند. میانگین متحرک 50 روزه (50-MA) نیز با میانگین متحرک 200 روزه (20-MA) معامله می شود، بنابراین، یک متقاطع نزولی را تشکیل می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال در حرکت نزولی قوی قرار دارد و می توان روند نزولی بیشتری را انتظار داشت. گاوها باید در سطح مقاومت 0.3605 دلار شکست بخورند تا احساسات مثبت را برای معامله گران ADA ایجاد کنند. اگر گاوها بتوانند با تلاش های مداوم خود در معاملات، از این علامت عبور کنند، حمایت موجود در 0.3177 دلار می تواند به عنوان یک فرصت برای گاوها در نظر گرفته شود.