منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: طلسم نزولی ارزش ADA را به 0.469 دلار کاهش می دهد

تحلیل قیمت کاردانو: طلسم نزولی ارزش ADA را به 0.469 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال پس از یک روز بهبود دوباره به نزول خود ادامه می دهد. کاردانو از 11 سپتامبر 2022 دامنه نزولی را پوشش می داد، اما دیروز پشتیبانی 0.462 دلار را دریافت کرد و قیمت کمی بهبود یافت. روند بازیابی فقط یک روز به طول انجامید و با کاهش قیمت امروز دوباره فشار فروش ظاهر شد. Bears قیمت را به 0.469 دلار کاهش داده است، و قیمت ارز دیجیتال ممکن است کاهش بیشتری پیدا کند و ممکن است سطح 0.460 دلار را دوباره آزمایش کند.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: پشتیبانی از سکه نیز در همین نزدیکی است

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano نشان می دهد که کاهش بیشتر قیمت امروز دوباره مشاهده شده است زیرا قیمت در زمان نوشتن به 0.469 دلار کاهش یافته است. ADA کاهشی را در ارزش قیمت به میزان 1.21 درصد نشان می دهد که ممکن است در طول زمان با ادامه کاهش سطح قیمت ها افزایش یابد. با این حال، حمایت نیز در نزدیکی 0.466 دلار وجود دارد که اولین خط دفاعی برای گاوها است، و پس از آن حمایت قوی تر در 0.458 دلار است، بنابراین سکه ممکن است در ساعات آینده حمایت شود. ارزش بازار نیز 0.91 درصد کاهش داشته و حجم معاملات نیز امروز 22.92 درصد کاهش یافته است.

ADA 1a
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای ADA اندکی افزایش یافته است و همچنین باندهای بولینگر کمی از هم جدا شده اند. اکنون باند بالایی در 0.521 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای تابع قیمت سکه است و باند پایین در علامت 0.426 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از جفت ارز دیجیتال است. میانگین میانگین شاخص در علامت 0.474 دلار وجود دارد. میانگین متحرک (MA) بالاتر از سطح قیمت در علامت 0.488 دلار معامله می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) از 11 سپتامبر 2022 کاهش یافته است و با شاخص 46 در نیمه پایینی منطقه خنثی معامله می شود. منحنی نزولی RSI نشان دهنده فشار فروش و فعالیت فروش در حال حاضر در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که شکست قیمت در شروع جلسه امروز نزولی بوده و قیمت در چهار ساعت گذشته به 0.0.469 دلار کاهش یافته است. با این حال هیچ اثری از فعالیت های صعودی مشاهده نشده است زیرا در حال حاضر خرس ها بازار را در دست گرفته اند.

ADA 4r
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است، اما اکنون به نظر می رسد این اندیکاتور در حال کاهش است که نشان دهنده کاهش بیشتر ارزش قیمت در ساعات آینده است. باند بالا در علامت 0.521 دلار و باند پایین در علامت 0.454 دلار است. میانگین باندهای بولینگر روی علامت 0.487 دلار شکل می گیرد که بالاتر از ارزش MA معامله می شود. RSI حرکت نزولی را در شاخص 37 نشان می دهد که نشان دهنده فشار فروش در بازار است. با این حال، فشار در چند ساعت گذشته کاهش یافته است زیرا منحنی در حال حاضر شیب دار نیست.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت امروز بیشتر کاهش خواهد یافت زیرا کل بازار تحت یک طلسم نزولی قرار دارد. جفت ارز دیجیتال ADA/USD در ابتدای جلسه معاملاتی امروز ضرر شدیدی را پشت سر گذاشته است و انتظار می‌رود که ارزش ارز دیجیتال در ساعات آینده به کاهش خود ادامه دهد. اما ما انتظار داریم که سقوط ماهیت کنترل شده داشته باشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.