منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: طلسم نزولی ارزش ADA را به 0.3349 دلار کاهش می دهد

تحلیل قیمت کاردانو: طلسم نزولی ارزش ADA را به 0.3349 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano یک روند نزولی را نشان می دهد. جفت ADA/USD در حال حاضر با قیمت 0.3349 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته در یک الگوی نزولی حرکت کرده است. سطح حمایت این جفت در 0.3331 دلار و سطح مقاومت آن در 0.3441 دلار است.

در 24 ساعت گذشته ارزش این ارز دیجیتال بیش از 1.10 درصد کاهش یافته است. طی چند روز گذشته، حجم معاملات نیز به شدت کاهش یافته است. ارزش بازار 11 میلیارد دلار است اما حجم معاملات به 290 میلیون دلار کاهش یافته است. جفت ارزهای دیجیتال در بازار گسترده‌تر رتبه 9 را دارد.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: با در دست گرفتن کنترل خرس ها، قیمت ها به آرامی به زیر 0.34 دلار می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار قیمت یک روزه نشان می‌دهد که قیمت‌های ADA در بیشتر روز در حدود سطح قیمت 0.3349 دلار بوده است، اما در ساعات بعدی، خرس‌ها کنترل را در دست گرفتند و قیمت‌ها را به زیر سطح حمایت 0.3331 دلار رساندند. خرس‌ها در حفظ بازار در کنترل خود موفق هستند، نقض این سطح حمایت ممکن است منجر به کاهش بیشتر قیمت تا سطح 0.32 دلار شود. با این حال، اگر گاوها بتوانند کنترل خود را دوباره به دست آورند، آزمایش مجدد قیمت در سطح مقاومت 0.34 دلار قابل تصور است.

تصویر 278
قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

در بخش فنی، خط MACD (آبی) که از زیر خط سیگنال عبور می کند، مطابق با میانگین متحرک همگرایی/واگرایی هیستوگرام (قرمز) یک متقاطع نزولی را نشان می دهد. این نشان می دهد که حرکت به احتمال زیاد در آینده قابل پیش بینی به سمت پایین ادامه می یابد. هیچ افراطی در شاخص قدرت نسبی که اکنون در 45.02 است مشاهده نمی شود، که نشان می دهد نه بازار بیش از حد فروش است و نه بیش از حد خرید.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: روند نزولی احتمالا ادامه خواهد داشت

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که خرس ها بار دیگر در نمودار قیمت ساعتی به دلیل روند نزولی قیمت در چهار ساعت گذشته پیشتاز هستند. اگرچه روند قیمت ها در چند ساعت گذشته دائماً تغییر کرده است، خرس ها اکنون پیشتاز هستند. ارزش این ارز در نتیجه بازده موثر خرس ها به 0.3348 دلار کاهش یافته است. با این حال، ارزش همگرایی میانگین متحرک (MACD) به طور قابل توجهی بالاتر است و در 0.3385 دلار است.

تصویر 277
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی به منطقه اشباع فروش اشاره می کند که فعالیت خرید ضعیف و احتمال نزولی را نشان می دهد. در حال حاضر در سطح 45.65 قرار دارد. اندیکاتور باند بولینگر نوارهای انقباضی را نشان می دهد که نوسانات رو به کاهش در بازار را نشان می دهد. باند بالا در سطح 0.3449 دلار است در حالی که باند پایین در سطح 0.322 دلار است. بنابراین سرمایه گذاران باید قبل از تصمیم گیری بیشتر مراقب باشند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

برای نتیجه گیری، ارزش آن را دارد که سطح مقاومت را برای قیمت های ADA مشاهده کنید، زیرا این نشان می دهد که قیمت ها احتمالاً به کجا خواهند رفت. اگر خریداران بتوانند این سطح را حفظ کنند و قیمت ها را بالاتر ببرند، ممکن است یک معکوس صعودی در کارت باشد. برعکس، اگر خرس‌ها موفق به شکستن قیمت‌ها شوند و قیمت‌ها را پایین بیاورند، ادامه روند نزولی می‌تواند در کار باشد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.