منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: سطح ADA/USD پس از شروع نزولی به 0.3744 دلار کاهش یافت

تحلیل قیمت کاردانو: سطح ADA/USD پس از شروع نزولی به 0.3744 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت کاردانو امروز در جهت نزولی قرار دارد. خرس ها غالب شده اند زیرا قیمت دوباره به 0.3744 دلار کاهش یافته است. روند نزولی تأثیرات کاملاً منفی بر ارزش ارز دیجیتال گذاشته است زیرا روند بزرگتر برای مدت طولانی نزولی بوده است. در شروع امروز بخش معاملات، گاوها بر قیمت مسلط بودند، زیرا قیمت تا 0.3825 دلار افزایش یافت، اما حرکت صعودی قادر به تداوم نبود و خرس ها کنترل بازار را در دست گرفتند.

فشار فروش افزایش یافته است زیرا قیمت به 0.3718 دلار کاهش یافته است که به عنوان سطح حمایتی برای جفت ADA/USD عمل می کند. گاوها ممکن است با دوران سختی در بازار روبرو شوند زیرا خرس ها همچنان در حال تسلط هستند. معامله گران باید محتاط باشند و بدون تجزیه و تحلیل مناسب بازار وارد هیچ معامله ای نشوند.

نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD: تابع قیمت را هدایت می کند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که خرس ها در نمودارهای امروز پیشرو هستند زیرا خرس ها توانسته اند پس از روند صعودی اوایل امروز پیشرفت کنند و در نتیجه قیمت دوباره کاهش می یابد و سکه در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.3744 دلار معامله می شود. روند نزولی در چند هفته گذشته تقویت شده است و میانگین متحرک (MA) به 0.3578 دلار کاهش یافته است.

تصویر 520
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر با گسترش و پوشش مناطق بیشتری نوسانات بالایی را نشان می دهند. باند بالا به 0.3990 دلار و باند پایین به 0.2693 دلار رسیده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) شیب نزولی را نشان می دهد زیرا در نزدیکی مرز منطقه اشباع فروش در شاخص 73.68 معامله می شود. RSI نشان می‌دهد که ADA در فشار نزولی بالا قرار دارد و پشتیبانی برای خروج از آن را پیدا نکرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که گاوها اخیراً تلاش خود را برای افزایش قیمت انجام می دهند. پس از سقوط قیمت امروز، خرس ها آن را به 0.3744 دلار کاهش دادند، اما سکه نزولی بیشتر را رد کرد و قیمت به 0.3775 دلار بازگشت، از جایی که در حال حاضر در 0.3753 دلار معامله می شود. به‌روزرسانی‌های اخیر همچنین نشان می‌دهد که گاوها در تلاش هستند تا حرکتی را انجام دهند، زیرا ضرر در حال افزایش است و از سطح حمایت باز می‌گردند.

تصویر 519
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک در 0.3771 دلار معامله می شود، و باندهای بولینگر با گسترش و پوشش مناطق بیشتر، نوسانات بالایی را نشان می دهد. باند بالا به 0.3847 دلار رسیده است و باند پایین به 0.3665 دلار رسیده است. RSI نشان می دهد که فشار همچنان به نفع خرس ها است زیرا در نزدیکی منطقه اشباع فروش در شاخص 60.90 معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

برای نتیجه گیری، تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که سکه تحت فشار نزولی بالایی قرار دارد و معامله گران باید هنگام ورود به هر معامله محتاط باشند. گاوها در تلاش برای حرکت هستند، اما وضعیت فعلی بازار به نفع آنها نیست. قیمت سطح حمایت را شکسته است و در نزدیکی منطقه اشباع فروش معامله می شود.