منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 0.4227 دلار می شود

تحلیل قیمت کاردانو: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 0.4227 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت کاردانو برای امروز یک روند نزولی را نشان می دهد. پشتیبانی قوی برای جفت ADA/USD در 0.4181 دلار و مقاومت در 0.4287 دلار وجود دارد. قیمت کاردانو (ADA) در چند ساعت گذشته روند نزولی داشته است. این ارز دیجیتال در 7 روز گذشته بیش از 5.51 درصد از ارزش خود را از دست داده است و در حال حاضر با قیمت 0.4227 دلار معامله می شود. حجم معاملات نیز طی چند روز گذشته کاهش چشمگیری داشته است. حجم معاملات به 431,304,262 دلار کاهش یافته است در حالی که ارزش بازار 14 میلیارد دلار است.

قیمت کاردانو در تحلیل قیمت یک روزه: جفت ADA/USD در روند نزولی

در نمودار قیمت کاردانو 1 روزه، تحلیل قیمت کاردانو یک الگوی کندل نزولی را تشکیل داده است که یک الگوی معکوس روند نزولی است. بازار در هفته گذشته از روند نزولی پیروی کرد و حرکت نزولی نیز امروز تشدید شد، سکه در این مدت ارزش خود را از دست داد و به مقاومت 0.4287 دلاری رسید و امروز قیمت ها به زیر حمایت 0.4181 دلار کاهش یافته است.

تصویر 36
قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

نوسانات بازار برای بازار ADA بالا است و احتمالاً بازار در آینده نزدیک نوسانات بالایی را تجربه خواهد کرد. باندهای بولینگر در حال بسته شدن هستند که نشان دهنده نوسانات پایین بازار است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 42.04 است و به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند. میانگین متحرک 50 روزه زیر میانگین متحرک 200 روزه معامله می شود که یک شاخص نزولی است.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: به روز رسانی های اخیر

نمودار قیمت 4 ساعته کاردانو تایید می کند که در چند ساعت گذشته روند نزولی در حال وقوع بوده است. جفت ADA/USD خط روند صعودی را شکسته و در حال حاضر زیر آن معامله می شود. خرس‌ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند، اما گاوها در تلاش برای بازگشت هستند.

تصویر 35
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

باند بولینگر بالایی در 0.4287 دلار است که به عنوان مقاومت عمل می کند در حالی که باند بولینگر پایین در 0.4181 دلار است که به عنوان حمایت عمل می کند. میانگین متحرک 50 روزه 0.4276 دلار و میانگین متحرک 200 روزه 0.4102 دلار است. اندیکاتور RSI در حال حاضر زیر سطح 37.93 است که یک اندیکاتور نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که جفت ADA/USD در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 0.42 دلار کاهش می یابد. قیمت‌ها اخیراً در سطح 0.4181 دلار پشتیبانی شده است زیرا خریداران برای دفاع از این سطح کلیدی وارد عمل می‌شوند. بازار بسیار نوسان است زیرا قیمت ها در محدوده وسیعی در نوسان هستند. با تشدید فشار فروش، گاوها برای دفاع از سطح 0.42 دلار در حال سقوط هستند. به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا هدف آنها کاهش قیمت ها است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.