منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: رالی صعودی قیمت ADA/USD را به 0.3156 دلار می رساند

تحلیل قیمت کاردانو: رالی صعودی قیمت ADA/USD را به 0.3156 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Cardano امروز نشان می‌دهد که ADA/USD در حال حاضر با قیمت 0.3156 دلار معامله می‌شود، که نسبت به پایین‌ترین سطح 0.3040 دلاری خود در اوایل این هفته، 0.2976 دلار به شدت افزایش یافته است. جفت ADA/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 0.72 درصد افزایش یافته است و فشار خرید قوی باعث افزایش قیمت شده است. با این حال، اگر فشار خرید ضعیف شود، ADA/USD می تواند تا سطح حمایت 0.3125 دلار عقب نشینی کند.

حجم معاملات 249,497,009 دلار است که نشان دهنده علاقه شدید بازار به این سکه است و ارزش بازار برای این ارز دیجیتال در حال حاضر 10.86 میلیارد دلار است و در رتبه هشتم بازار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: آخرین توسعه

تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان دهنده روند صعودی برای ADA/USD است. سکه قبلاً با مقاومت 0.3207 دلار روبرو شد اما با فشار خرید قوی که قیمت را بالا برد از این سطح عبور کرد. روند فعلی بازار صعودی است زیرا بازار به دنبال بهبودی از پایین ترین سطح قبلی است.

تصویر 396
منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 50.26 قرار دارد که در قلمرو خنثی قرار دارد و نشان می دهد که قیمت ها می توانند در کوتاه مدت در هر دو جهت حرکت کنند. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد اما نزدیک به خط سیگنال است و نشان می دهد که قیمت ها می تواند در کوتاه مدت تثبیت شوند. میانگین متحرک 20 روزه (MA) در حال حاضر روی 0.316 دلار و میانگین متحرک 50 روزه روی 0.315 دلار است که هر دو نشانه های صعودی هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نمودار قیمت یک روزه: ADA/USD پس از یک حرکت صعودی با قیمت 0.3156 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت Cardano یک علامت صعودی را برای بازار نشان می دهد زیرا نشان می دهد که گاوها همچنان کنترل دارند. بازار شاهد افزایش قیمت AVAX/USD بوده است و سکه در حال حاضر در قیمت 0.3156 دلار معامله می شود. اما اگر ADA/USD به زیر سطح 0.3040 دلار که در اوایل این هفته به عنوان یک حمایت عمل کرد، سقوط کند، ممکن است نزولی باشد.

تصویر 395
منبع: TradingView

قیمت در روزهای اخیر روند صعودی داشته است و اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 38.87 است که در منطقه اشباع خرید قرار دارد، به این معنی که ممکن است در کوتاه مدت عقب نشینی رخ دهد. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد و در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها می توانند به حرکت بالاتر ادامه دهند. سکه بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه (MA) و MA 50 روزه معامله می شود که یک علامت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ADA/USD در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد و فشار خرید قوی قیمت سکه را بالا می برد. با نمودارهای قیمت روزانه و یک روزه و تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی که نشان می دهد گاوها در حال حاضر کنترل دارند. با این حال، در صورت کاهش فشار خرید، ممکن است یک عقب نشینی کوتاه مدت تا سطح حمایت 0.3125 دلار وجود داشته باشد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.