منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: رالی صعودی قیمت را به 0.4746 دلار تغییر می‌دهد

تحلیل قیمت کاردانو: رالی صعودی قیمت را به 0.4746 دلار تغییر می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت Cardano نشان می دهد که بازار در وضعیت صعودی قرار دارد زیرا بالاتر از سطح 0.47 دلار معامله می شود. این سکه در 24 ساعت گذشته بیش از 6 درصد افزایش قیمت داشته است که به آن کمک کرده تا به بالاترین سطح 0.4809 دلار نزدیک شود. جفت ADA/USD در حال حاضر با قیمت 0.4746 دلار معامله می شود و به نظر می رسد به حرکت صعودی خود ادامه دهد.

سکه در سطح 0.456 دلار حمایت پیدا کرده است و اکنون به دنبال شکستن بالاتر از سطح مقاومت 0.4809 دلار است. در صورت موفقیت، کاردانو می تواند به سمت سطح 0.50 دلار حرکت کند. از سوی دیگر، اگر سکه نتواند شتاب صعودی خود را حفظ کند، می تواند به سطح حمایت 0.456 دلار برگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نمودار قیمت 24 ساعته: منحنی قیمت به سمت 0.4746 دلار بالا می رود زیرا گاوها به صعود ادامه می دهند.

بازه زمانی روزانه برای ADA/USD نشان می دهد که بازار در چند روز گذشته در روند صعودی بوده است. جفت ADA/USD در حال حاضر با قیمت 0.4746 دلار معامله می شود و به نظر می رسد به حرکت صعودی خود ادامه دهد. حجم معاملات 24 ساعته این جفت 257 میلیون دلار و ارزش کل بازار 15.3 میلیارد دلار است. MA برای قیمت امروز 0.4702 دلار است که کمی کمتر از قیمت فعلی بازار است.

تصویر 221
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

شکاف بین باندهای بولینگر در حال افزایش است، به این معنی که روند فعلی ممکن است تشدید شود. باند بالایی به 0.0.4809 دلار رسیده است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که باند پایینی ارزش 0.456 دلار را لمس می کند که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای سکه است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) با سرعت بیشتری در حال افزایش است و به شاخص 51.49 رسیده است که در سمت خریدار قابل ملاحظه است و ممکن است با ادامه فعالیت خرید بیشتر شود.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

بازه زمانی 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Cardano به خریداران نیز منجر می شود، زیرا قیمت از ابتدای جلسه معاملاتی به دنبال افزایش قیمت روز گذشته در حال بهبود بوده است. در مجموع، گاوها از دیروز پیشتاز بوده اند و برخی از خوشه های بالا نیز ثبت شده است. سناریوی فعلی برای گاو نر بسیار مطلوب بوده است زیرا آنها با موفقیت خرس ها را به گوشه انداخته اند. ارزش سکه در چهار ساعت گذشته به 0.4746 دلار افزایش یافته است.

تصویر 220
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر از روند صعودی حمایت می‌کنند، زیرا برای تطبیق با قیمت صعودی شروع به واگرایی کرده‌اند. ارزش بالا به 0.4809 دلار رسیده است و ارزش پایین 0.456 دلار است که به عنوان منطقه خرید برای معامله گران نیز عمل می کند. اندیکاتور RSI در چند ساعت اخیر روند صعودی داشته و اکنون به شاخص 41.83 رسیده است. ممکن است در ساعات معاملاتی آینده به سمت شمال سوق دهد تا سطوح خرید بیش از حد را لمس کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت Cardano تایید می کند که قیمت در طول روز بهبود خوبی را تجربه کرده است. قیمت ADA/USD اکنون به مرز 0.4746 دلار رسیده است که بالاترین قیمت در چند ساعت اخیر است و می‌توان انتظار داشت که در ساعات آینده به بالاترین حد خود برسد. با این حال، قیمت به نزدیک منطقه مقاومت رسیده است و این احتمال وجود دارد که قیمت برای چند ساعت قبل از ادامه صعود بیشتر اصلاح شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.