منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: حرکت نزولی قیمت ADA را به 0.416 دلار کاهش می دهد

تحلیل قیمت کاردانو: حرکت نزولی قیمت ADA را به 0.416 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که احساسات بازار نزولی است و قیمت ممکن است به کاهش ادامه دهد. قوی ترین مقاومت برای ADA/USD 0.4263 دلار و پشتیبانی 0.4138 دلار است. قیمت Cardano در روزهای اخیر بهبودی جزئی داشته است، با این حال، به نظر می رسد روند صعودی شکست خورده است زیرا قیمت ها بار دیگر به زیر 0.41 دلار سقوط کرده است.

احساسات کلی بازار برای Cardano نزولی است زیرا سرمایه گذاران در مورد شرایط فعلی بازار محتاط هستند. حجم معاملات برای قیمت ADA/USD در حال کاهش است که در حال حاضر به 399,499,585 دلار رسیده است زیرا دارایی دیجیتال نزدیک به سطح 0.416 دلار تجمیع شده است. ارزش کل بازار Cardano اکنون به 14,256,827,841 دلار رسیده است زیرا این ارز دیجیتال در جایگاه هشتم لیست CoinMarketCap قرار دارد.

تحلیل قیمت کاردانو تحلیل قیمت یک روزه: بازار به سمت پایین حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در یک بازه زمانی 24 ساعته نشان می دهد که نوسانات بازار یک جهت کاهشی را دنبال می کند. این بدان معناست که قیمت‌های ADA/USD در معرض نوسانات در همان جهت نوسان خواهند بود. نوسانات کمتر به معنای احتمال کمتر تغییر قیمت به هر دو حد است. حد بالایی باند بولینگر در 0.4263 دلار وجود دارد در حالی که حد پایین در 0.4138 دلار است. قیمت در حال حاضر نزدیک به وسط باند بولینگر معامله می شود که نشان دهنده کاهش نوسانات بازار است.

تصویر 131
قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

هیستوگرام همگرایی/واگرایی میانگین متحرک از یک تقاطع نزولی پشتیبانی می کند، زیرا خط MACD (آبی) از زیر خط سیگنال (قرمز) عبور می کند. این نشان می دهد که حرکت نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت. شاخص استحکام نسبی در حال حاضر روی 40.38 قرار دارد و هیچ حد و مرزی را نشان نمی دهد که حاکی از عدم وجود شرایط گران فروشی یا خرید در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: حرکت نزولی قیمت را به 0.416 دلار بازمی گرداند.

بازه زمانی 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا با وجود عملکرد صعودی قیمت در ساعات آغازین جلسه امروز، قیمت مجدداً کاهش یافته است. چند ساعت آینده برای بازار بسیار مهم خواهد بود زیرا چند کندل بعدی بینش بیشتری از روند کوتاه مدت بازار ارائه می دهد.

تصویر 130
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

نوسانات برای جفت ADA/USD در نمودار 4 ساعته خفیف است زیرا باند بولینگر بالا با 0.4262 دلار معامله می شود، در حالی که باند بولینگر پایین در 0.4162 دلار است که ممکن است در صورت شکست نزولی پشتیبانی را فراهم کند. RSI وارد نیمه پایینی منطقه خنثی شده و در شاخص 38.64 حضور دارد. شیب پایین RSI نشان دهنده افزایش فعالیت فروش است. خط MACD بیش از خط سیگنال است که نشان دهنده روند صعودی بازار در کوتاه مدت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

در نتیجه، تحلیل کلی قیمت کاردانو نزولی است زیرا دارایی دیجیتال نزدیک به سطح 0.416 دلار ادغام می شود. با ادامه وزش بادهای نزولی، شاخص های بازار به حرکت نزولی بیشتر در کوتاه مدت اشاره می کنند. سرمایه گذاران همچنان نسبت به شرایط فعلی اقتصادی محتاط هستند. در صورت تداوم فشار فروش، کاهش قیمت ها ادامه خواهد داشت.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.