منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: حرکت صعودی قیمت ADA را به 0.4078 دلار بازمی گرداند

تحلیل قیمت کاردانو: حرکت صعودی قیمت ADA را به 0.4078 دلار بازمی گرداند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Cardano منجر به افزایش قیمت شده است زیرا قیمت طی دو روز گذشته بهبود قابل توجهی داشته است. ADA توانسته است مقاومت 0.4143 دلار را بشکند و در حال حاضر در زمان انتشار با قیمت 0.4078 دلار معامله می شود. خرس‌ها سعی کردند قیمت را به زیر 0.40 دلار برسانند اما نتوانستند این کار را انجام دهند زیرا خریداران برای دفاع از این سطح وارد عمل شدند. پشتیبانی از ADA/USD در 0.3995 دلار وجود دارد و در صورت شکست، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت به 0.3885 دلار باشیم. با این حال، با حرکت صعودی در سمت خود، ADA به احتمال زیاد به صعود به مقاومت بعدی در 0.4285 دلار ادامه خواهد داد و به طور بالقوه آن را خواهد شکست.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: حرکت صعودی قیمت را تا 0.4078 دلار بازیابی می کند.

تحلیل روزانه قیمت Cardano یک حرکت صعودی را نشان می دهد زیرا فعالیت خرید نسبتاً بیشتر از فروش در 24 ساعت گذشته بوده است. پیش از این، موج نزولی سطوح قیمت ها را سرکوب می کرد زیرا گاوها با مقاومت شدیدی از سمت نزولی مواجه می شدند، اما اکنون به نظر می رسد روند قیمت ها بار دیگر به نفع خریداران تغییر کرده است زیرا قیمت با ثبات تر به نظر می رسد و در صورت حفظ سطح خود در صورت حفظ است. ما به تصویر بزرگتر نگاه می کنیم. ارزش سکه تا مرز 0.4078 دلار افزایش یافته است. قیمت همچنان پایین تر از میانگین متحرک خود (MA) که در سطح 7.2 دلار است معامله می شود.

تصویر 392
منبع: TradingView

نوسانات نیز در حال افزایش است که نشانه ای دلگرم کننده برای خریداران با توجه به روند قیمت های آتی است. به طور مشابه، لبه بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر اکنون در 0.4143 دلار قرار دارد که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که لبه پایینی آن در 0.3995 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. در عین حال، شاخص باندهای بولینگر به طور متوسط ​​0.3771 دلار را نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در منحنی صعودی در شاخص 33.61 قرار دارد که به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Cardano روند افزایشی را تأیید می کند زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته یک حرکت صعودی را پوشش داده است، علیرغم اینکه شکست قیمت نزولی بوده است. این را می توان از نمودار چهار ساعته قیمت، جایی که شمعدان های سبز رنگ ظاهر می شود، تأیید کرد که نشان دهنده افزایش ارزش سکه است. حرکت صعودی با موفقیت قیمت بالاتر از حاشیه 0.4078 دلار را نجات داده است و به نظر می رسد که گاوها به زودی به هدف بعدی خود خواهند رسید.

تصویر 391
منبع: TradingView

در همین حال، میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت در موقعیت 0.4047 دلار قرار دارد. باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر در علامت 0.4143 دلار قرار دارد و قیمت بسیار بالاتر از باند بالایی است، در حالی که باند پایین در علامت 0.399 دلار قرار دارد. نمودار RSI منحنی صعودی را نشان می دهد زیرا این اندیکاتور با شاخص 68.72 به مرز منطقه اشباع خرید رسیده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت Cardano روند صعودی را برای ارز دیجیتال با افزایش فعالیت خرید پیش بینی می کند. گاوها توانسته اند با ارتقاء ارزش سکه به 0.4078 دلار از فشار نزولی فرار کنند. نمودار قیمت ساعتی و نمودار قیمت روزانه نشان می دهد که گاوها مصمم به شکستن سطح مقاومت بعدی در 0.4285 دلار هستند و به روند افزایشی در کوتاه مدت ادامه می دهند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.