منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: با حفظ برتری خرس‌ها، قیمت به 1.936 دلار کاهش می‌یابد

تحلیل قیمت کاردانو: با حفظ برتری خرس‌ها، قیمت به 1.936 دلار کاهش می‌یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت به 1.94 دلار کاهش یافته است.
  • تحلیل قیمت کاردانو نشان دهنده روند نزولی است.
  • پشتیبانی همچنان در 1.93 دلار حفظ می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت در چند روز گذشته یک حرکت نزولی را دنبال کرده است، زیرا خرس ها به طور مداوم در تلاش برای سرب بوده اند. خط روند کوتاه مدت نیز در حال نزول است زیرا در چند هفته گذشته کاهش منظم قیمت در حال وقوع بوده است. در نتیجه آخرین اعتصاب نزولی، قیمت به سطح 1.95 دلار کاهش یافته است. کاهش بیشتر قیمت نیز در ساعات آینده قابل انتظار است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: ارزش ارز دیجیتال تا 1.94 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت یک روزه کاردانو نشان می دهد که قیمت طی چند هفته گذشته روند کاهشی را دنبال کرده است. اگرچه مواردی وجود داشته است که گاوها سعی در تصرف بازار داشتند، روند کلی به نفع فروشندگان بوده است. کاهش قابل توجهی در ارزش ADA/USD در 24 ساعت گذشته ثبت شده است و همچنین قیمت به 1.94 دلار کاهش یافته است. میانگین متحرک (MA) نسبتاً در یک موقعیت ثابت است، یعنی 2.04 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: قیمت به 1.936 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها برتری 1 خود را حفظ می کنند
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 بالاتر از منحنی SMA 20 حرکت کرده است که تأیید دیگری از روند نزولی است. افزایش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالا را به 2.283 دلار و ارزش باند بولینگر پایین را به 1.93 دلار رسانده است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به سطح 36.91 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: خرس‌ها دوباره اعتصاب کردند و قیمت را به زیر مرز 1.93 دلار رساندند

کاهش قابل توجهی در قیمت ADA/USD طی چند ساعت گذشته مشاهده شده است. در نتیجه فشار نزولی ثابت، قیمت به زیر حمایت 1.939 دلار نیز رفته است. آخرین افت قیمت آن را به سطح 1.935 دلار کاهش داده است که برای ارزش کلی سکه کاملاً مضر است. روند کاهشی قیمت را به زیر مقدار میانگین متحرک یعنی 1.97 دلار نیز رسانده است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: قیمت به 1.936 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها برتری 2 خود را حفظ می کنند
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

یک کراس اوور بین SMA 50 و SMA 20 نیز در ساعات اولیه رخ داد. اکنون میانگین باندهای بولینگر در 1.989 دلار است، در حالی که باند بولینگر بالا در 2.04 دلار و باند بولینگر پایین در 1.939 دلار است. منحنی RSI حرکت رو به پایین را نیز پوشش داده است و امتیاز اکنون به 36.57 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: قیمت به 1.936 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها برتری 3 خود را حفظ می کنند
نمودار شاخص های فنی ADA/USD. منبع: TradingView

ارزش بازار ADA/USD در دوره چند ماه اخیر به میزان زیادی تنزل یافته است. این را می توان بیشتر از نمودار شاخص های فنی بالا تأیید کرد، که یک نشانه نزولی را نشان می دهد. 12 اندیکاتور در موقعیت فروش، 9 اندیکاتور در موقعیت خنثی وجود دارد در حالی که تنها پنج اندیکاتور در موقعیت خرید وجود دارد.

نشانگر میانگین متحرک نیز یک اشاره قوی به فروش می دهد. 11 اندیکاتور روی علامت فروش قرار دارند، سه نشانگر روی علامت خرید قرار دارند در حالی که تنها یک نشانگر روی علامت خنثی وجود دارد. اسیلاتورها روند خنثی را برای روز نشان می دهند، زیرا هشت نوسانگر در سطح خنثی، دو نوسانگر در سطح خرید و یک نوسانگر در سطح فروش وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته کاردانو روند نزولی روز را تأیید می کند، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. خرس‌ها در چند روز گذشته در نمودارهای قیمتی پیشرو بوده‌اند و حتی امروز نیز روند نزولی توسط ADA/USD نشان داده شده است. باید انتظار کاهش بیشتر قیمت را داشت زیرا نمودار قیمت ساعتی نیز علائم منفی را نشان می دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.