منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: با جهش ADA به 480 دلار، شتاب صعودی شتاب می گیرد

تحلیل قیمت کاردانو: با جهش ADA به 480 دلار، شتاب صعودی شتاب می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو روند صعودی را نشان می دهد.
  • مقاومت برای ADA در 0.498 دلار موجود است.
  • پشتیبانی برای این جفت ارز دیجیتال 0.459 دلار افزایش یافته است.

تحلیل فعلی قیمت Cardano سطح نسبتاً بیشتری از حرکت صعودی را در به‌روزرسانی‌ها نشان می‌دهد. لحظاتی وجود داشته است که خرس ها از گاو نر استفاده کرده اند و توانسته اند از گاو نر پیشی بگیرند. با این حال، ارز دیجیتال به تلاش های صعودی موفق در آینده اشاره می کند زیرا قیمت ها امروز به 0.480 دلار افزایش یافت. این امر به دلیل وجود حمایت قوی در 0.459 دلار امکان پذیر شده است. اکثر آلتکوین ها و بیت کوین و اتریوم همگی امروز، حداقل در حال حاضر، تحت تصحیح هستند. در همان زمان، Cardano حرکت صعودی امیدوارکننده ای را نشان می دهد که نشانه امیدوارکننده ای برای خریداران است.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: علیرغم بازار نزولی، 3.33 درصد افزایش قیمت مشاهده شد.

نمودار یک روزه برای تحلیل قیمت کاردانو نشان دهنده افزایش شگفت انگیز سطوح قیمت امروز است. گاوها توانسته اند از سد ایجاد شده توسط فروشندگان با قیمت 0.464 دلار عبور کنند و ارزش بالاتری 0.480 دلار دارند. این ارزش همچنان از میانگین متحرک امروز (MA) یعنی 0.467 دلار جلوتر است، زیرا اکثریت روند مشاهده شده در هفته گذشته صعودی بوده است به جز سقوط مشاهده شده در 19 آگوست 2022. به طور کلی ارزش ارز دیجیتال 1.43 افزایش یافته است. درصد در هفته گذشته در عین حال سکه عملکرد خوبی از خود نشان داد و طی 24 ساعت گذشته 3.33 درصد ارزش داشت.

ADA 1 26
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

شکاف بین باندهای بولینگر در حال افزایش است، به این معنی که روند فعلی ممکن است تشدید شود. باند بالایی به 0.589 دلار رسیده است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که باند پایینی ارزش 0.426 دلار را لمس می کند که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای سکه است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) با سرعت بیشتری در حال افزایش است و به شاخص 45 رسیده است که نسبت به طرف خریداران قابل ملاحظه است و ممکن است با ادامه فعالیت خرید بیشتر شود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال افزایش یافته است که ارزش قیمت را به 0.481 دلار رسانده است. ساعات گذشته برای خریداران بسیار سودآور بوده است زیرا کندل صعودی همچنان به رشد خود ادامه می دهد و حرکت صعودی را برجسته می کند. با این حال، در این ساعت، قیمت با عبور از مرز بالای شاخص نوسانات، تغییر عمده ای را پشت سر گذاشته و بیشترین سود در این مدت ثبت شده است.

ADA 4 26
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر از روند صعودی حمایت می‌کنند، زیرا برای تطبیق با قیمت صعودی شروع به واگرایی کرده‌اند. ارزش بالا به 0.474 دلار و ارزش پایین به 0.450 دلار رسیده است. امتیاز RSI نیز به شدت در حال افزایش است و در حال حاضر 60 را نشان می دهد. در همین حال، شاخص مهم دیگری که میانگین باند بولینگر است، بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته ADA در ارزش 0.462 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

از تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته کاردانو می توان استنباط کرد که روندها تا حد زیادی به نفع گاوها بوده است. قیمت امروز به 0.481 دلار رسیده است، زیرا خریداران به اندازه کافی به این امر کمک کرده اند. سطح حمایت نیز در 0.459 دلار حفظ شده است که به گاوها این فرصت را می دهد تا به راحتی به جلو حرکت کنند. مقاومت 0.498 دلار تقریباً نزدیک به ارزش واقعی قیمت است و طبق پیش بینی ها می توان به زودی از آن عبور کرد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.