منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت کاردانو: با افزایش حرکت صعودی، کاردانو به 0.5 دلار باز می گردد

تحلیل قیمت کاردانو: با افزایش حرکت صعودی، کاردانو به 0.5 دلار باز می گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت Cardano بین 0.4826 دلار و 0.5122 دلار در نوسان است. این الگو برای چند روز ادامه داشته است که نشان دهنده تثبیت قیمت به ترتیب در نمودارهای 1 روزه و چهار ساعته است. اگرچه به نظر می رسید خرس ها برنده هستند، امروز گاوها کنترل را در دست گرفته اند زیرا به نظر می رسد قیمت معاملاتی کاردانو در نمودار 1 ساعته و همچنین نمودار 4 ساعته افزایش می یابد و نمونه واضحی از روند صعودی است.

حرکت صعودی امروز به طور پیوسته در حال افزایش است زیرا نشانه های قابل توجهی وجود دارد که سطح مقاومت تازه تاسیس شده در 0.506 دلار ممکن است شکسته شود و قیمت Cardano می تواند شروع به صعود به بالاترین سطح جدید در طول روز کند که سطح حمایت ثابتی برای به حرکت درآوردن گاوها ایجاد شده است. حرکت رو به جلو

جفت معاملاتی ADA/USDT؛ نمودار قیمت 4 ساعته: 3.15 درصد افزایش قیمت ثبت شد

طی 24 ساعت گذشته، تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که قیمت توکن 3.15 درصد افزایش یافته است که به معنای حدود 0.0159 دلار افزایش قیمت هر توکن است. قیمت فعلی Cardano 0.5045 دلار است. اوج و پایین های 24 ساعته آن بین حداقل ارزش معاملاتی حداکثر قیمت 0.48 دلار و 0.51 دلار متغیر است. حجم معاملات 1.59 درصد افزایش یافته است. اما با توجه به افزایش قیمت، ارزش بازار آن در 24 ساعت گذشته 3.25 درصد افزایش یافته است.

در نمودار چهار ساعته زیر تثبیت قیمت مشهود است. با این حال، حرکت صعودی کوتاه در حال افزایش است و مطمئناً می تواند از سطح مقاومت تعیین شده عبور کند. با اعمال میانگین متحرک 30 روزه و 10 روزه در نمودار چهار ساعته، آشکار است که گاوها امروز برنده هستند و این روند ممکن است برای دوره های طولانی ادامه یابد.

ADA4hr
تجزیه و تحلیل قیمت Cardano، نمودار 4 ساعته، با حسن نیت از TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان داده است که جفت ADA/USDT هنوز در حال گذراندن یک فرآیند تثبیت قیمت عمده است و روند صعودی پیش‌بینی‌شده در بالا به شدت ضعیف است. قیمت فعلی توکن کاردانو می تواند هر جهتی داشته باشد. نگاهی به باندهای بولینگر؛ این شکاف به طور فزاینده‌ای گسترده‌تر می‌شود، که نشان‌دهنده یک بازار بالقوه بسیار نوسان است که قبلاً با افزایش قابل توجه حجم معاملات نشان داده شده بود. بر اساس روند صعودی فعلی، این احتمال وجود دارد که نوسانات بالا باعث افزایش قیمت مثبت شود و روند صعودی را تقویت کند.

ADA1
تجزیه و تحلیل قیمت Cardano، نمودار 1 روزه، با حسن نیت از TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

بر اساس تجزیه و تحلیل، جفت ADA/USDT به وضوح در حال شکل گیری یک الگو است زیرا قیمت همچنان بین محدوده 0.48 دلار و 0.51 دلار در نوسان است. بر اساس قیمت فعلی، انتظار می‌رود که حرکت صعودی قیمت حداقل تا رسیدن به سطح مقاومت ادامه یابد. از آنجا، انتظار می رود که قیمت Cardano مقاومت قابل توجهی را تجربه کند تا قیمت را مجبور به عقب نشینی کند. با این حال، پیش‌بینی کلی روزانه برای توکن کاردانو به دلیل سطح حمایت قوی که قبلاً ایجاد شده بود، صعودی باقی می‌ماند. بنابراین، جفت ADA/USDT، امروز فرصت معاملاتی فوق العاده ای را برای معامله گران روزانه فراهم می کند.