منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت چیلیز: CHZ با رسیدن قیمت به 0.2253 دلار ارزش اسمی پیدا می کند

تحلیل قیمت چیلیز: CHZ با رسیدن قیمت به 0.2253 دلار ارزش اسمی پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت چیلیز برای امروز نشان می دهد که ارز دیجیتال روند صعودی را نشان می دهد و قیمت CHZ به 0.2253 دلار رسید. قیمت CHZ/USD اواخر دیروز شروع به افزایش کرد و گاوها امروز نیز با موفقیت به تلاش خود ادامه می دهند، زیرا قیمت طی چند ساعت گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. مقاومت بعدی برای CHZ در 0.2283 دلار است که کمی بالاتر از سطح قیمت فعلی است و فشار فروش ممکن است با نزدیک شدن قیمت به نقطه مقاومت مذکور ظاهر شود.

تجزیه و تحلیل قیمت چیلیز نمودار قیمت یک روزه: بهبود 11.99 درصدی در ارزش CHZ مشاهده شد.

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل Chiliz نشان می دهد که قیمت امروز افزایش یافته است زیرا گاوها پیشتاز شده اند. این سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.2253 دلار معامله می شود. با توجه به روند بازیابی آغاز شده توسط گاوها، جفت ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 11.99 درصد افزایش ارزش را گزارش کرده است. در همان زمان، حجم معاملات برای CHZ نیز 159 درصد افزایش یافته است، زیرا در حال حاضر در 690 میلیون دلار قرار دارد، ارزش بازار برای دارایی دیجیتال 1.35 میلیارد دلار است.

تصویر 431
نمودار قیمت 1 روزه CHZ/USD، منبع: TradingView

MA 50 و MA200 برای جفت CHZ/USD فاصله خوبی با یکدیگر دارند، به طوری که MA50 با قیمت 0.2272 دلار و MA200 در قیمت 0.1975 دلار است که نشان می دهد هنوز در آینده نزدیک جا برای رشد وجود دارد. با نگاهی به اندیکاتورهای فنی، MACD نشان می دهد که گاوها در حال حاضر در حال تسلط هستند، زیرا خط MACD از بالای خط سیگنال عبور کرده است. RSI برای CHZ در سطح سالم 44.94 قرار دارد که نشان می دهد فضای بیشتری برای فشار خرید در بازار وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت چیلیز: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته چیلیز نشان می دهد که تابع قیمت در 4 ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است، زیرا گاوها در اواخر دیروز مسئولیت را به دست گرفتند. پیش از این CHZ در چند روز گذشته در یک روند نزولی قرار داشت. امروزه هیچ مانع نزولی مشاهده نشده است زیرا کندل های سبز رنگ در نمودار 4 ساعته ظاهر می شوند.

تصویر 430
نمودار قیمت 4 ساعته CHZ/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک ساعتی در حال حاضر 0.1939 دلار است و از جفت CHZ/USD پشتیبانی می کند. خط MACD در حال حاضر روی 0.0043 است و با نشان دادن مقادیر مثبت هیستوگرام، می توان مشاهده کرد که گاوها مسئولیت را به دست گرفته اند. RSI برای CHZ در حال حاضر در 57.03 است، درست زیر منطقه خرید بیش از حد و نشان می دهد که فضای بیشتری برای فشار خرید در بازار وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت چیلیز

تحلیل قیمت چیلیز نشان می دهد که سکه پس از اصلاح دیروز در حرکت صعودی قرار دارد، اگرچه مقاومت بعدی در 0.2283 ممکن است فرصتی برای فروش برای سرمایه گذاران باشد. شاخص های فنی نیز از روند صعودی در کوتاه مدت حمایت می کنند و فضایی برای فشار خرید بیشتر وجود دارد. با این حال، موانع نزولی ممکن است در آینده نزدیک ظاهر شوند و سرمایه گذاران باید به دقت پویایی بازار را زیر نظر داشته باشند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.