منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC در 0.566 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC در 0.566 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می‌دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی پیروی می‌کند و فرصت‌های بیشتری برای فعالیت‌های نزولی نشان می‌دهد و قیمت MATIC/USD زیر مرز 0.800 دلار حرکت می‌کند. در 9 جولای 2022، هزینه Polygon یک سقوط فلش ​​را تجربه کرد و به 0.599 دلار رسید، اما به 0.0.600 دلار افزایش یافت که قیمت فعلی Polygon امروز در 11 جولای 2022 است.

به نظر می رسد پویایی بازار به شدت نزولی است. Polygon در 24 ساعت گذشته 4.81 درصد کاهش داشته است و حجم معاملات آن 309,678,844 دلار بوده است. Polygon در حال حاضر با ارزش بازار زنده 4,532,379,316 دلار در رتبه 464 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته MATIC/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می دهد که نوسانات بازار ویژگی های کاهش قابل توجهی را نشان می دهد. قیمت MATIC/USD که در معرض تغییر است، با نوسانات نوسانات به هر دو حد تغییر خواهد کرد. قبل از آن، هزینه Polygon ثابت و در حدود مقادیر حمایت و مقاومت مربوطه باقی خواهد ماند. در حال حاضر، به نظر می رسد قیمت Polygon کمتر مستعد تغییرات نوسان است. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger در 0.609 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای Polygon عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger با قیمت 0.550 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای Polygon است.

به نظر می رسد قیمت MATIC/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک روند نزولی است. با این وجود، به نظر می‌رسد که قیمت Polygon به سمت پایین حرکت می‌کند و باعث می‌شود ردیابی ارز دیجیتال در رابطه با قیمت معاملاتی خود حرکتی کاهشی داشته باشد. در نتیجه، قیمت قرار است حمایت را بشکند و بازار را معکوس کند.

تصویر 87
منبع نمودار قیمت 4 ساعته MATIC/USD: TraidngView

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 51 است، که نشان می دهد ارز دیجیتال در دسته عصبی مرکزی قرار می گیرد، بدون اینکه نشانه هایی از کاهش ارزش یا بیش از ارزش گذاری را نشان دهد. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI یک جهت افزایشی را دنبال می کند که نشان می دهد قیمت Polygon در حال افزایش ارزش است. امتیاز RSI به دلیل غلبه فعالیت خرید افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نوسانات بازار را به دنبال یک روند کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت MATIC/USD از نوسانات پیروی می کند و کمتر مستعد تجربه تغییرات نوسان می شود. علاوه بر این، حد بالایی باند Bollinger با 0.63 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای Polygon عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.41 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای Polygon عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت MATIC/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که به معنای حرکت صعودی است. گاوها در حال حاضر بازار را کنترل می کنند و احتمالاً کنترل خود را حفظ می کنند زیرا شانس به نفع آنها است. با این حال، بازار فرصت های نزولی بیشتری را نشان می دهد زیرا قیمت به سمت باند حمایتی رو به پایین حرکت می کند و ممکن است به زودی از میانگین متحرک عبور کند.

تصویر 88
منبع نمودار قیمت 1 روزه MATIC/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 54 است که نشان می دهد ارز دیجیتال پایدار است و در منطقه خنثی مرکزی سقوط می کند. به نظر می رسد مسیر RSI به سمت پایین دنبال می شود که نشان دهنده یک بازار رو به کاهش و حرکت به سمت پویایی های نزولی بیشتر است. با پیشی گرفتن فعالیت های فروش از فعالیت های خرید، امتیاز RSI کاهش می یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت چندضلعی

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی استنباط کرده است که گاوها با فرصت گسترده برای فعالیت نزولی بیشتر، بازار را کنترل می کنند. اگرچه به نظر می رسد بازار پتانسیل بازگشت را نشان می دهد، اما نمی توانیم مطمئن باشیم که این اتفاق می افتد یا خیر. با این حال، این شکست می‌تواند برای ارز رمزنگاری Polygon یک پوشش نقره‌ای باشد، زیرا بازار آن‌ها در سلطه نزولی فرو رفته است. گاوها می توانند فاتحان جدید بازار در آینده نزدیک باشند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.