منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت چند ضلعی: نزولی MATIC برای 24 ساعت آینده

تحلیل قیمت چند ضلعی: نزولی MATIC برای 24 ساعت آینده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می دهد که گاوها در حال از دست دادن بخار هستند و خرس ها کنترل را در دست دارند. قیمت های MATIC در 0.6517 دلار حمایت شده اند و در حال حاضر با مقاومت 0.6901 دلار روبرو هستند. قیمت در چند روز اخیر کاهش یافته است و به نظر می رسد خرس ها کنترل شده اند.

قیمت‌های چند ضلعی بین 0.6517 دلار و 0.6901 دلار طی چند ساعت گذشته بدون جهت مشخص معامله می‌شوند. به نظر می‌رسد حجم معاملات MATIC در حال افزایش است زیرا حجم معاملات 24 ساعته به 525,649,284 دلار می‌رسد. سقف بازار حجم برای Polygon در حال حاضر 5,009,762,054 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه MATIC/USD: فشار نزولی بازار را تحت تأثیر قرار می دهد

تحلیل قیمت یک روزه Polygon نشان می دهد که بازار در چند روز گذشته تحت فشار نزولی بوده است. قیمت در حال حاضر با مقاومت 0.6901 دلار مواجه است که احتمالا به عنوان یک مانع قوی برای گاوها عمل می کند. اندیکاتور MACD نزدیک به عبور از قلمرو نزولی است که نشانه آن است که خرس ها در حال شتاب گرفتن هستند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 36 است و به نظر می رسد که بازار بیش از حد فروش داشته باشد.

تصویر 464
نمودار قیمت 1 روزه imageMATIC/دلار، منبع: TradingView

میانگین متحرک نمایی پنج روزه و 20 روزه (EMA) هر دو نزولی هستند و هر دو زیر قیمت هستند. این نشانه کنترل خرس ها است. چند ضلعی احتمالا تا 24 ساعت آینده نزولی خواهد بود. نوسانات بازار بالا است زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می دهد که قیمت به طور مداوم در حال کاهش است و فشار فروش بسیار زیاد است، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته در حال کاهش بوده و حرکت نزولی در چهار ساعت گذشته تشدید شده است که ترس از کاهش قیمت را برانگیخته است. کاهش بیشتر قیمت در ساعات آینده

تصویر 463
نمودار قیمت 4 ساعته MATIC/USD منبع: TradingView

MA نیز با 0.68 دلار معامله می شود، با این حال، قیمت برای بازگشت تلاش کرده است و در حال حاضر با 0.67 دلار معامله می شود. RSI در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد، با این حال، اگر گاوها بتوانند کنترل را در دست بگیرند، ممکن است شاهد حرکت به سمت باشیم. خط MACD 0.691$ (آبی) روی خط سیگنال (نارنجی) قرار دارد که نشان دهنده یک حرکت نزولی در قیمت Polygon برای چند ساعت آینده است.

نتیجه گیری قیمت چند ضلعی

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر در یک طلسم نزولی قرار دارند زیرا قیمت ها به دنبال حمایت 0.6517 دلار هستند. جو کنونی بازار نزولی است و در صورت تداوم، قیمت های Polygon می توانند پایین ترین سطح 0.6329 دلار را دوباره آزمایش کنند. از سوی دیگر، مقاومت در 0.6901 دلار مشاهده می شود، و شکست بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت ها به 0.7050 دلار شود، خرس ها با بهبود قیمت در حال فرسودگی هستند و در حالی که گاوها در تلاش برای احیای بازار هستند، روند صعودی خفیفی را نشان می دهند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.