منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK/USD با کاهش قیمت به 6.47 دلار کاهش یافت

تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK/USD با کاهش قیمت به 6.47 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت زنجیره‌ای، شبکه غیرمتمرکز اوراکل، در حال حاضر پس از کاهش خفیف قیمت در حدود 1 درصد در 24 ساعت گذشته، با قیمت 6.47 دلار معامله می‌شود. سکه قبلاً تا 6.65 دلار افزایش یافته بود، اما حرکت خود را از دست داد و به زیر سطح 6.47 دلار بازگشت. پشتیبانی از Chainlink در 6.24 دلار وجود دارد و مقاومت برای سکه در 6.54 دلار است.

تصویر 542
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

حجم معاملات Chainlink کاهش یافته است، اما همچنان بالاتر از میانگین است، به طوری که در حال حاضر در 331,086,170 دلار قرار دارد در حالی که ارزش بازار طی چند ساعت گذشته 0.17 درصد کاهش یافته است. سقوط Chainlink ممکن است به سقوط اخیر بازار نسبت داده شود که کل بازار ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار داده است. ارزش کل بازار در 24 ساعت گذشته بیش از 100 میلیارد دلار کاهش یافته است و قیمت Chainlink نیز از همین روند پیروی کرده است و در حال حاضر در 3,023,109,388 دلار است.

اقدام قیمت پیوند زنجیره‌ای در نمودار قیمت یک روزه: طلسم نزولی قیمت‌های LINK را به 6.47 دلار کاهش می‌دهد.

نمودار 1 روزه برای تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که روند نزولی دست نخورده به نظر می رسد زیرا قیمت ها به زیر سطح 6.47 دلار کاهش یافته است. خط روند رعایت شده است زیرا قیمت ها به سمت سطح حمایت 6.24 دلار می روند. با نگاهی به نمودار قیمت یک روزه، می بینیم که جفت LINK/USD چند هفته است که در یک روند نزولی قرار دارد و قیمت از 8.50 دلار به 6.47 دلار کاهش یافته است. به نظر می رسد شرایط فعلی بازار نزولی است.

تصویر 543
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر بیش از حد فروخته شده است و ممکن است با دور شدن اندیکاتور از سطح 30، اندکی افزایش قیمت داشته باشد. هنگامی که خط سیگنال از زیر خط MACD عبور می کند، نشانگر MACD نیز نزولی است. گروه بولینگر در حال حاضر در فشار است، که ممکن است منجر به شکست در هر جهت شود

نمودار 4 ساعته برای LINK/USD: احتمال کاهش بیشتر قیمت وجود دارد

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink نشان می دهد که قیمت در حال حاضر زیر سطح 6.47 دلار معامله می شود و ممکن است در کوتاه مدت تا 6.24 دلار کاهش یابد. قیمت در حال حاضر در سطح 6.54 دلار مقاومت می کند، و شکستن بالاتر از این سطح ممکن است قیمت ها را به 6.65 دلار بازگرداند. شاخص های فنی در حال حاضر نزولی هستند زیرا شاخص قدرت نسبی زیر سطح 50 است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در فاز نزولی قرار دارد.

تصویر 544
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) نشان می دهد که روند نزولی همچنان در جریان است زیرا خط MACD (آبی) به زیر خط سیگنال حرکت می کند. باندهای بولینگر در زیر شمعدان قرار دارند، که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت بیشتر کاهش یابد. سرمایه‌گذارانی که به نمودار قیمت ۴ ساعته Chainlink نگاه می‌کنند، باید قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری منتظر شکست یا بازگشت مجدد باشند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که پوشش قیمت سکه در محدوده نزولی قرار دارد و در مارک 6.47 دلار معامله می شود. با توجه به کاهش قیمت در ساعات گذشته، احتمال کاهش بیشتر وجود دارد. ما انتظار داریم LINK/USD بالاتر از سطح حمایت 6.24 دلار شناور باشد و ممکن است در کوتاه مدت به 6.65 دلار بازگردد. شاخص‌های فنی در حال حاضر نزولی هستند و قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری، انتظار شکست یا بازگشت مجدد وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.