منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK/USD با کاهش قیمت به 6.79 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK/USD با کاهش قیمت به 6.79 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که جفت LINK/USD در حال حاضر در یک روند نزولی شدید قرار دارد. قیمت به زیر سطح حمایت مهم 6.71 دلار سقوط کرده است و در حال حاضر در 6.79 دلار معامله می شود. سطح حمایت بعدی برای این جفت ارز 6.63 دلار است که در صورت شکستن می تواند قیمت را تا 6.50 دلار کاهش دهد. از سوی دیگر، مقاومت برای این جفت ارز 7.16 دلار است. شکستن بالاتر از این سطح می تواند قیمت را به سطح 7.50 دلار بازگرداند.

LINK/USD در 24 ساعت گذشته 4.20 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت 6.79 دلار معامله می شود. دارایی دیجیتال دارای ارزش بازار 3.21 میلیارد دلار است و در رتبه 15 در CoinMarketCap قرار دارد در حالی که حجم معاملات 24 ساعته برای دارایی دیجیتال 370 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار روزانه: LINK را به زیر 6.79 دلار کاهش می دهد

در نمودار تحلیل قیمت 1 روزه Chainlink، می بینیم که LINK یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده است. این یک الگوی نزولی است و نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. قیمت طی چند روز گذشته در تلاش برای خروج از سطح مقاومت 7.16 دلاری بوده و در نتیجه، توکن شروع به کاهش کرده است.

تصویر 203
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

خط 50 SMA در حال حاضر زیر خط 200 SMA است که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 28.34 است و نشان می دهد که توکن بیش از حد فروش رفته است. این بدان معنی است که قبل از از سرگیری روند نزولی ممکن است یک جهش کوچک در قیمت ها وجود داشته باشد. نشانگر MACD نیز حرکت نزولی را نشان می دهد زیرا خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

در نمودار تحلیل قیمت ۴ ساعته Chainlink می بینیم که LINK یک الگوی مثلث متقارن را تشکیل داده است. این یک الگوی خنثی است و نشان می دهد که بازار در حال حاضر بلاتکلیف است. این توکن در چند روز گذشته بین سطح مقاومت 7.16 دلار و سطح حمایت 6.71 دلار در نوسان بوده است.

تصویر 202
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

خط 50 SMA 4 ساعته در حال حاضر 7.02 دلار است در حالی که خط 200 SMA 6.79 دلار است. این نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است و احتمال شکستن توکن به زیر سطح حمایت 6.71 دلار در آینده نزدیک وجود دارد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 54.13 قرار دارد و روند مشخصی را نشان نمی دهد. خط آبی MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. تجزیه و تحلیل نهایی قیمت Chainlink نشان می دهد که توکن احتمالاً به روند نزولی خود ادامه می دهد زیرا خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در یک بازار نزولی قرار دارد و قیمت سکه در محدوده نزولی قرار دارد و در مرز 6.79 دلار معامله می شود. با توجه به کاهش قیمت در ساعات گذشته، احتمال کاهش بیشتر وجود دارد. ما انتظار داریم LINK/USD بالاتر از سطح حمایت 6.71 دلار شناور باشد و ممکن است در کوتاه مدت به 6.50 دلار بازگردد. شاخص‌های فنی در حال حاضر نزولی هستند و قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری، انتظار شکست یا بازگشت مجدد آن وجود دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Cyptopolitan.com هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.