منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD پس از یک سیگنال نزولی به 4.61 دلار کاهش یافت

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD پس از یک سیگنال نزولی به 4.61 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که امروز از زمانی که خرس‌ها در راس کار هستند و احتمالاً سرعت خود را ادامه می‌دهند، روند نزولی برای ارز دیجیتال وجود داشته است. قیمت به دلیل خرس به سطح 4.61 دلار کاهش یافته است. با ادامه حرکت نزولی، سکه در 24 ساعت گذشته 0.91 درصد از دست داده است. حجم کل معاملات 24 ساعته برای DOT/USD در حال حاضر 180,503,152 دلار است و ارزش بازار در 5,299,102,760 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار 1 روزه

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه نشان می دهد که جفت ارز DOT/USD به بالاترین سطح 4.65 دلار و پایین ترین سطح 4.44 دلار رسیده است و در حال حاضر با قیمت 4.61 دلار معامله می شود. از امروز بازار نزولی بود و حدود 0.91 درصد از ارزش خود را از دست داد. با توجه به نگرش منفی مداوم بازار، جفت DOT/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد. این واقعیت که دارایی دیجیتال در حال حاضر زیر میانگین متحرک معامله می شود، نشان می دهد که روند نزولی کوتاه مدت احتمالاً ادامه خواهد داشت. قیمت در نتیجه زیان اخیر به زیر سطح میانگین متحرک (MA) یا 4.887 دلار سقوط کرده است.

تصویر 400
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز حرکت رو به پایین را نشان می دهد، زیرا امتیاز امروز به میزان قابل توجهی کاهش یافته و به شاخص 38.43 رسیده است که زیر سطح 50 است. باند افزایشی بولینگر نشان می دهد که با افزایش نوسانات، روند نزولی بیشتری در حال رخ دادن است. برای جفت DOT/USD، باند پایین اندیکاتور Bollinger Bands با حاشیه 4.4807 دلار وجود دارد، در حالی که باند بالایی به مرز 5.8724 دلار رسیده است.

DOT/USD در تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین توسعه

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که سطوح قیمت به طور پیوسته در حال کاهش است و تابع قیمت گذاری بار دیگر رو به پایین است. سطوح قیمت‌ها توسط خرس‌ها پایین می‌آیند و تا لحظه نگارش این مقاله، آنها در سطح 4.62 دلار هستند. پولکادات نشان می‌دهد که نوسانات بازار به دنبال یک حرکت بسته شدن مبهم است که باعث می‌شود قیمت‌های DOT کمتر در برابر تغییرات نوسان آسیب‌پذیر باشند. بنابراین قوی‌ترین سطح مقاومت برای DOT 4.7496 دلار است که با حد بالایی باند بولینگر مطابقت دارد. مرز پایین باند بولینگر، که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای DOT است، در 4.5127 دلار است.

تصویر 401
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

50-MA از زیر 200-MA عبور می کند که نشان دهنده یک تلاقی نزولی در نشانگر میانگین متحرک است. با MA در حدود 4.5797 دلار، یک سوگیری کوچک به سمت نزولی در آینده وجود دارد. شاخص قدرت نسبی 4 ساعته (RSI) در حال حاضر روی 27.46 است که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که امروز نیز شاهد رفتار نزولی بوده است. چهار ساعت گذشته کاهش قیمت داشته و به 4.60 دلار رسیده است. DOT همچنان به دنبال کمک مالی است که در سطح 4.59 دلار در دسترس است. اگر فشار فروش ادامه یابد، DOT/USD ممکن است در کوتاه مدت افت بیشتری را تجربه کند زیرا روند عمومی بازار نیز نامطلوب است.