منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD پس از توجه قوی صعودی به 7.56 دلار افزایش یافت

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD پس از توجه قوی صعودی به 7.56 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که جفت DOT/USD در یک روند صعودی قرار دارد زیرا پتانسیل برای از سرگیری روند صعودی خود را نشان می دهد. این جفت در حال حاضر با قیمت 7.56 دلار معامله می شود و شکست بالای مقاومت 7.63 دلار می تواند سطح 8 دلار را هدف قرار دهد. با این حال، اگر قیمت نتواند به بالای 7.63 دلار برسد، می تواند برای آزمایش پشتیبانی در 7.25 دلار کاهش یابد. در 24 ساعت گذشته، قیمت های DOT بیش از 3.34 درصد افزایش یافته است زیرا احساسات بازار صعودی شده است. این سکه درست زیر مقاومت 7.63 دلار معامله می شود، سطح بحرانی که باید مراقب آن بود.

دارایی دیجیتال این هفته با افزایش بیش از 25 درصدی کاهش یافته است. با این حال، با کاهش قیمت ها به سطح 7.56 دلار، روند صعودی کوتاه شد. ارزش بازار این سکه 7,456,420,720 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 460,760,393 دلار است.

تحلیل قیمت 1 روزه DOT/USD: گاوها در کنترل باقی می مانند

نمودار 24 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت یک روند صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت ها پس از خارج شدن از یک الگوی مثلث نزولی افزایش یافتند. شکست در اوایل امروز رخ داد و از آن زمان قیمت ها در حال تثبیت بوده اند. قیمت کریپتوکارنسی نوسانات را دنبال خواهد کرد و احتمالاً با مثبت شدن جو بازار در روند صعودی باقی خواهد ماند.

تصویر 213
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

شاخص واگرایی میانگین متحرک نشان می دهد که روند صعودی احتمالاً ادامه می یابد زیرا خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر به سطوح بیش از حد خرید نزدیک است، که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت کاهش پیدا کنند. با این حال، تا زمانی که قیمت ها بالاتر از سطح حمایت 6.26 دلار معامله می شوند، احتمالاً گاوها در کنترل باقی خواهند ماند. EMA 50 و 20-EMA در حال حاضر به ترتیب 6.37 و 6.40 دلار هستند که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که نوسانات بازار به دنبال یک حرکت باز شدن نامشخص است که باعث می‌شود قیمت‌های DOT در زیر سطح مقاومت 7.63 دلار نامشخص شود. قیمت‌ها همراه با کانال صعودی معامله می‌شوند و خروج از محدوده فعلی می‌تواند آهنگ حرکت بعدی را تعیین کند.

تصویر 214
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

DOT/USD از شاخص قدرت نسبی به سمت شمال عبور می کند که نشان می دهد گاوها کنترل دارند. نشانگر MACD در حال حاضر به خط سیگنال نزدیک است و یک متقاطع می تواند قیمت ها را 6.80 دلار هدف قرار دهد. متحرک نمایی 50 دوره ای در جهت جانبی حرکت می کند، که نشان می دهد قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت محدود باقی می مانند در حالی که EMA 20 در حال حاضر با قیمت 6.44 دلار معامله می شود که به عنوان پشتیبان قوی برای قیمت ها عمل می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، نتیجه می گیرد که ارزهای دیجیتال به احتمال زیاد به روند صعودی خود ادامه می دهند، زیرا احساسات بازار صعودی می شود. سرمایه گذاران برای ورود به موقعیت های جدید به سطح مقاومت 7.63 دلار نگاه می کنند. از تحلیل تکنیکال DOT/USD، مشهود است که قیمت ها در روند صعودی قرار دارند و شکست بالای 7.63 دلار می تواند سطح 8 دلار را در کوتاه مدت هدف قرار دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.