منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD پتانسیل صعودی را در 6.45 دلار نشان می‌دهد

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD پتانسیل صعودی را در 6.45 دلار نشان می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که جفت DOT/USD در یک روند صعودی قرار دارد زیرا پتانسیل برای از سرگیری روند صعودی خود را نشان می دهد. این جفت در حال حاضر با قیمت 6.45 دلار معامله می شود و شکست بالای مقاومت 6.56 دلار می تواند سطوح 6.80 و 7.00 دلار را هدف قرار دهد. با این حال، اگر قیمت نتواند به بالای 6.56 دلار برسد، می تواند برای آزمایش پشتیبانی در 6.26 دلار کاهش یابد. در 24 ساعت گذشته، قیمت های DOT بیش از 9 درصد افزایش یافته است زیرا احساسات بازار صعودی شده است. این سکه دقیقاً زیر مقاومت 6.56 دلار معامله می شود، سطح بحرانی که باید مراقب آن بود.

دارایی دیجیتال این هفته با افزایش بیش از 25 درصدی کاهش یافته است. با این حال، با کاهش قیمت ها به سطح 6.45 دلار، روند صعودی کوتاه شد. ارزش بازار این سکه 6.03 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 7,116,968,704 دلار است.

تحلیل قیمت 1 روزه DOT/USD: گاوها در کنترل باقی می مانند

نمودار 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، روند صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت ها پس از خروج از الگوی مثلث نزولی افزایش یافتند. شکست در اوایل امروز رخ داد و از آن زمان قیمت ها در حال تثبیت بوده اند. قیمت کریپتوکارنسی نوسانات را دنبال خواهد کرد و احتمالاً با مثبت شدن جو بازار در روند صعودی باقی خواهد ماند.

تصویر 119
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: TradingView

شاخص واگرایی میانگین متحرک نشان می دهد که روند صعودی احتمالاً ادامه می یابد زیرا خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت کاهش پیدا کنند. با این حال، تا زمانی که قیمت ها بالاتر از سطح حمایت 6.26 دلار معامله می شوند، احتمالاً گاوها در کنترل باقی خواهند ماند. EMA 50 و 20-EMA در حال حاضر به ترتیب 6.37 و 6.40 دلار هستند که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که نوسانات بازار به دنبال یک حرکت باز شدن نامشخص است که باعث می شود قیمت های DOT در زیر سطح مقاومت 6.56 دلار نامشخص شود. محدوده فعلی می تواند آهنگ حرکت بعدی را تنظیم کند.

تصویر 118
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: TradingView

DOT/USD از شاخص قدرت نسبی به سمت شمال عبور می کند که نشان می دهد گاوها کنترل دارند. نشانگر MACD در حال حاضر به خط سیگنال نزدیک است و یک متقاطع می تواند قیمت ها را 6.80 دلار هدف قرار دهد. متحرک نمایی 50 دوره ای در جهت جانبی حرکت می کند، که نشان می دهد قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت محدود باقی می مانند در حالی که EMA 20 در حال حاضر با قیمت 6.44 دلار معامله می شود که به عنوان پشتیبان قوی برای قیمت ها عمل می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت به این نتیجه رسید که ارزهای دیجیتال به احتمال زیاد به روند صعودی خود ادامه خواهند داد زیرا احساسات بازار صعودی می شود. سرمایه گذاران برای ورود به موقعیت های جدید به سطح مقاومت 6.56 دلار نگاه می کنند. از تحلیل تکنیکال DOT/USD، مشهود است که قیمت ها در روند صعودی قرار دارند و شکست بالای 6.56 دلار می تواند سطح 6.80 دلار را در کوتاه مدت هدف قرار دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.