منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD در 7.92 دلار شتاب افزایش می یابد

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD در 7.92 دلار شتاب افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که جفت DOT/USD شتاب بیشتری به دست آورده است و در حال حاضر با قیمت 7.92 دلار معامله می شود. گاوها به دنبال حمایت 7.55 دلاری هستند که احتمالاً پایه ای قوی برای صعود بیشتر در جفت DOT/USD ایجاد می کند. مقاومت کلیدی برای جفت DOT/USD در 8.07 دلار دیده می‌شود که احتمالاً در کوتاه‌مدت روند صعودی را محدود می‌کند. با این حال، اگر گاوها بتوانند قیمت‌ها را بالاتر از این سطح حفظ کنند، می‌توانیم شاهد افزایش بیشتر به سمت سطح 8.50 دلار باشیم.

ارزش جفت DOT/USD در 24 ساعت گذشته 1.38 درصد افزایش یافته است و قیمت هر سکه را به حدود 7.92 دلار رسانده است. این توکن در حال حاضر دارای ارزش بازاری 7.73 میلیارد دلاری است و بر اساس رتبه بندی کوین مارکت کپ، در رتبه دهم ارز دیجیتال قرار دارد. حجم معاملات 24 ساعته برای جفت DOT/USD 750 میلیون دلار است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: با نزدیک شدن قیمت پولکادوت به 7.92 دلار، گاوها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند.

تحلیل روزانه قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت در 24 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است. گاوها کنترل بازار را در دست گرفته اند و قیمت ها را بالا برده اند. جفت ارز DOT/USD در قیمت 7.55 دلار حمایت شده است که احتمالاً پایه ای قوی برای صعود بیشتر در کوتاه مدت خواهد بود. گاوها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً در کوتاه مدت قیمت ها را بالاتر خواهند برد. با این حال، اگر خرس‌ها بتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند، می‌توانیم شاهد کاهش به سمت سطح حمایت 7.25 دلار باشیم.

تصویر 199
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: TradingView

RSI برای جفت DOT/USD در حال حاضر در حال افزایش است و بالاتر از سطح 50 معامله می شود که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. MACD برای جفت DOT/USD در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد و نشانه هایی از افزایش بیشتر را نشان می دهد. جفت DOT/USD بالاتر از شاخص میانگین متحرک معامله می شود که یک علامت صعودی است.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

با نگاهی به نمودار 4 ساعته، تحلیل قیمت پولکادوت یک الگوی پرچم صعودی را تشکیل داده است که یک سیگنال ادامه صعودی است. قیمت ها پایین ترین و اوج های بالاتر را تشکیل داده اند که نشانه صعودی است. بازار در حال حاضر بالاتر از سطح 7.70 دلار معامله می شود که یک سطح حمایتی کلیدی است.

تصویر 198
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: TradingView

افزایش اخیر قیمت ها جفت DOT/USD را به بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه (MA) رسانده است که یک علامت مثبت است. تحلیل قیمت Polkadot نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) برای جفت DOT/USD در حال افزایش است و نزدیک به سطح 60 معامله می‌شود، که نشان می‌دهد جا برای صعود بیشتر در بازار وجود دارد.

MACD برای جفت DOT/USD در حال حاضر بالای خط سیگنال حرکت می کند که یک علامت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نتیجه می گیرد که جفت DOT/USD شتاب بیشتری به دست آورده است و در حال حاضر با قیمت 7.92 دلار معامله می شود. اندیکاتورهای فنی جفت DOT/USD در حال حاضر صعودی هستند و در حال افزایش بیشتر در بازار هستند. ما معتقدیم که گاوها احتمالاً قیمت ها را در کوتاه مدت افزایش خواهند داد. با این حال، اگر خرس‌ها کنترل بازار را در دست بگیرند، می‌توانیم شاهد کاهش به سمت سطح حمایت 7.70 دلاری باشیم.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.