منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD در 24 ساعت آینده به پایین ترین حد خود می رسد

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD در 24 ساعت آینده به پایین ترین حد خود می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز پس از الگوی کندل استیک Doji دیروز نزولی است. این ارز دیجیتال با مقاومت 8.02 دلاری مواجه است. نزدیکترین پشتیبانی 0.65 دلار است. در نمودار 4 ساعته، پولکادوت با 50 میانگین متحرک ساده (SMA) روند نزولی دارد و شیب 20 SMA رو به پایین است.

قیمت‌ها به سمت حمایت روزانه در 0.53 دلار حرکت می‌کنند و جهش از این سطح می‌تواند باعث شود که قیمت‌های DOT مقاومت 8.02 دلاری را دوباره آزمایش کنند. از جنبه نزولی، شکست به زیر 0.65 دلار می تواند منجر به کاهش پولکادوت به 0.50 دلار شود. تحلیل قیمت پولکادات امروز پس از شمع های Doji دیروز نزولی است. DOT/USDT با قیمت 6.72 دلار معامله می شود و با مقاومت 8.02 دلار مواجه است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 1 روزه: خرس ها کنترل را به دست می گیرند

نمودار قیمت روزانه تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست گرفته اند. قیمت ها زیر SMA های 20 روزه و 50 روزه معامله می شوند که یک علامت نزولی است. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در قلمروی بیش از حد فروش قرار دارد، که به این معنی است که فروش ممکن است ادامه یابد.

تصویر 85نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

شاخص MACD نیز در محدوده نزولی قرار دارد که نشانه دیگری از کاهش بیشتر قیمت ها است. سطوح پشتیبانی بعدی که باید مراقب آنها باشید 0.50 دلار و 0.40 دلار است. در جهت صعودی، نزدیکترین سطح مقاومت در 8.02 دلار است.

باندهای بولینگر نیز در حال باریک شدن هستند که نشانه ای از تحکیم بازار است. شکست 8.02 دلار می تواند منجر به افزایش قیمت DOT به سمت 10 دلار شود. به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot در تمام بازه های زمانی نزولی است و شکستن به زیر 0.65 دلار می تواند منجر به کاهش قیمت DOT به 0.50 دلار در کوتاه مدت شود.

در نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: تحولات اخیر قیمت

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت ها از 16 فوریه روند نزولی داشته است.

تصویر 86نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

پیش‌بینی می‌شود که بازار در کوتاه‌مدت نزولی باقی بماند، زیرا اندیکاتور MACD به زیر خط سیگنال نزول کرده است که یک نشانه منفی است. شاخص های شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال نزدیک شدن به سطوح فروش بیش از حد هستند که نشان می دهد بازار ممکن است به زودی بالاتر رود. باندهای بولینگر برای DOT/USD در حال حاضر نسبتاً نزدیک به هم هستند و این نشان می‌دهد که بازار ادغام شده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

قیمت پولکادوت در طول روز به میزان قابل توجهی کاهش یافته است که تحلیل قیمت آن نشان می دهد. DOT/USD در حال حاضر با قیمت 6.72 دلار معامله می شود و با مقاومت 8.02 دلار مواجه است. پیش بینی می شود که بازار به زودی نزولی باقی بماند، زیرا شاخص MACD به زیر خط سیگنال نزول کرده است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.