منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD در هدف نزولی بعدی خود در 5.17 دلار به زیر 5.21 دلار تثبیت می شود.

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD در هدف نزولی بعدی خود در 5.17 دلار به زیر 5.21 دلار تثبیت می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روند نزولی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا خرس ها در 24 ساعت گذشته در لبه برنده بوده اند. اگرچه یک موج صعودی قوی روند قیمت را در هفته قبل کنترل کرد، اما روند امروز به طور نسبی در حمایت از فروشندگان ثابت شد. ارزش DOT/USD در حال حاضر 5.20 دلار است و در صورت ثابت ماندن خرس ها می توان انتظار کاهش بیشتری در ارزش سکه داشت.

بازار کلی ارزهای دیجیتال با کاهش تقریباً اگر همه سکه ها در 24 ساعت گذشته رکورد زدند، معامله شد. بیت کوین، اتریوم و ADA به ترتیب 3.06، 3.88 و 4.87 درصد از دست دادند.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: قیمت پس از رانش نزولی به 5.20 دلار کاهش می یابد

تحلیل روزانه قیمت پولکادوت حاکی از یک روند نزولی برای بازار است زیرا حرکت فروش در طول روز بالا باقی مانده است. خرس ها با موفقیت با شرایط نامطلوب مقابله کردند زیرا جریان صعودی مختل شده است. قیمت در حال حاضر 5.20 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت فروش، کاهش ارزش بیشتری در پی خواهد داشت. حرکت به سمت ارزش میانگین متحرک (MA) که 8.27 دلار است، برای نمودار قیمت یک روزه.

تصویر 355
منبع: TradingView

پیش از این یک تلاقی بین منحنی SMA 20 و منحنی SMA 50 گزارش شده بود، اما اکنون به نظر می رسد که روندها به سمت فروشندگان تغییر کرده است. نوسانات در حال افزایش است که نشانه ای نسبتا منفی از روندهای آتی بازار است. ارزش باند بولینگر بالا اکنون 5.21 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 5.17 دلار است.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: قیمت پولکادوت نزدیک به سطح پشتیبانی 5.17 دلار است.

تحلیل 4 ساعته قیمت ارز دیجیتال DOT/USD نزولی است زیرا بازار با رد 5.21 دلار روبرو شده است که قبلاً به عنوان مقاومت برای سکه عمل می کرد. باندهای بولینگر از هم جدا شده‌اند و می‌توان فشاری را مشاهده کرد که ممکن است در آینده نزدیک منجر به نوسانات بالا شود.

تصویر 356
منبع: TradingView

خط روند کوتاه مدت نیز اکنون در جهت نزولی حرکت می کند. از سوی دیگر، ارزش میانگین متحرک (MA) در حال حاضر 5.34 دلار است که نسبتاً نزدیک به ارزش فعلی DOT 5.20 دلار است. 20 SMA در حال حاضر 5.21 دلار است، در حالی که SMA 50 در 5.18 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه و چهار ساعته زیر حکایت از کاهش قیمت امروز دارد، زیرا شرایط برای ارز دیجیتال نامطلوب بوده است. خرس‌ها در تلاش برای حفظ شتاب بالا هستند و موفق شده‌اند قیمت را تا محدوده 5.20 دلار کاهش دهند. با این حال، از آنجایی که حرکت صعودی در هفته گذشته در حال احیا بود، می‌توان انتظار داشت که دوباره بازگردد و قیمت را به زیر سطح حمایت 5.17 دلار برساند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.