منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD در میان بادهای نزولی نزدیک به 6.67 دلار تثبیت می شود

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD در میان بادهای نزولی نزدیک به 6.67 دلار تثبیت می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot نشان می دهد که جفت DOT/USD امروز پس از یک عقب نشینی جزئی از بالاترین قیمت دیروز در 7.19 دلار، در حدود 6.67 دلار تثبیت می شود. گاوها پیشتر قیمت را به دنبال یک دوره معاملات جانبی بین 5.50 تا 6.50 دلار به این سطح رسانده بودند. مقاومت برای DOT/USD 7.19 دلار تعیین شده است در حالی که پشتیبانی در سطح 6.64 دلار قرار دارد.

تصویر 271
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

گاوها قبلاً تلاش کرده بودند قیمت ها را به بالای مقاومت 7.19 دلار برسانند اما با فشار فروش قوی مواجه شدند که منجر به تثبیت فعلی شده است. قیمت DOT/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 6.22 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در سطح 6.67 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت یک روزه: قاطعانه در مورد فشار دادن قیمت ها به زیر سطح 6.67 دلار ایستادگی می کند.

در نمودار 1 روزه، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت قبلاً در حدود 6.64 دلار حمایت شده بود زیرا تلاش می کرد تا از فروش که شاهد سقوط قیمت ها به زیر سطح 6 دلار بود، بازگردد. از آن زمان، خریداران قیمت ها را به سطح فعلی که در آن DOT/USD در 6.67 دلار معامله می شود، رسانده اند.

تصویر 269
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر برای گاوها حمایت می کند زیرا آنها تلاش می کنند قیمت ها را بالاتر ببرند و میانگین متحرک 200 روزه نیز بالاتر از سطح قیمت فعلی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 47.48 است و به آرامی به سمت منطقه ای که بیش از حد خرید شده است حرکت می کند، که می تواند نشان دهنده قدرت گرفتن گاوها باشد. شاخص واگرایی میانگین متحرک در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد اما به آرامی به سمت منطقه صعودی حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: DOT/USD حدود 6.67 دلار تجمیع می شود

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت 4 ساعته نشان می دهد که عمل قیمت در یک الگوی مثلث نزولی معامله می شود. در پی شکست الگوی مثلث صعودی که در چند روز اخیر شکل گرفته بود، خرس ها کنترل بازار را به دست گرفتند. قیمت از آن زمان بین سطوح 6.64 دلار و 7.19 دلار معامله می شود که به ترتیب سطوح حمایت و مقاومت هستند.

تصویر 270
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

خط نشانگر MACD (آبی) در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد اما به آرامی به سمت آن حرکت می کند که می تواند نشان دهنده این باشد که فروشندگان در حال از دست دادن شتاب هستند. شاخص RSI در حال حاضر زیر سطح 50 است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد. اکشن قیمت در حال حاضر زیر میانگین متحرک 50 روزه و میانگین متحرک 200 روزه معامله می شود که هر دو روند نزولی دارند.

تحلیل قیمت پولکادوت

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوها در تلاش هستند تا قیمت ها را به بالای سطح مقاومت 7.19 دلار برسانند زیرا خرس ها کنترل بازار را حفظ می کنند. DOT/USD در حال حاضر در حدود 6.67 دلار تثبیت شده است و شکست از الگوی مثلث نزولی می تواند منجر به حرکت قیمت ها به سمت بالا یا پایین شود. حرکت به زیر سطح حمایت 6.64 دلار می تواند منجر به کاهش قیمت ها به سمت سطح 5 دلار شود در حالی که حرکت به بالای سطح مقاومت 7.19 دلار می تواند منجر به افزایش قیمت ها به سمت سطح 7.50 دلار شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.