منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD در مرحله تصحیح. پیش بینی کنید که قیمت در 24 ساعت آینده بالاتر خواهد رفت

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD در مرحله تصحیح. پیش بینی کنید که قیمت در 24 ساعت آینده بالاتر خواهد رفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت در یک روند صعودی قرار دارد و گاوها تلاش می کنند قیمت DOT را به سمت 10.24 دلار برسانند. چند ساعت آینده برای ارز دیجیتال بسیار مهم خواهد بود، زیرا به نظر می رسد بالاترین سطح را تشکیل دهد و این حرکت را ادامه دهد. در نمودار 4 ساعته، می بینیم که DOT/USD بالاترین سطح را تشکیل داده است و در حال حاضر با قیمت 8.09 دلار معامله می شود. گاوها اکنون به دنبال افزایش قیمت ها به سمت مقاومت 10.24 دلاری هستند. شکست بالاتر از این سطح می‌تواند شاهد افزایش DOT/USD به سمت منطقه 12 دلاری باشد.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: به روز رسانی های اخیر

در نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت، عدم قطعیت بازار ممکن است منجر به تغییرات ناپایدار در قیمت‌های DOT شود و آنها را در برابر نوسانات بی‌ثبات آسیب‌پذیرتر کند. در نتیجه، مرز بالایی باند بولینگر برای DOT 8.33 دلار است که به عنوان مانعی در برابر نوسانات عمل می کند. حد پایین تر باند بولینگر 6.41 دلار است که نشان دهنده فروش بیش از حد بازار است.

DOT/USD از خط میانگین متحرک عبور می کند و نشان می دهد که بازار در روند صعودی قرار دارد. علاوه بر این، با شکست اخیر، به نظر می‌رسد قیمت در حال حرکت به سمت بالا با احتمال امیدوارکننده‌ای برای عقب‌نشینی از مقاومت است.

تحلیل قیمت پولکادوت
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD:TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) برای جفت DOT/USD 63 است که در ناحیه خنثی بالایی قرار دارد. RSI یک روند خطی را در منطقه پایدار نشان می دهد که نشان دهنده ثبات پایدار است. قیمت DOT/USD خود را به عنوان یک موقعیت ثابت در بازار تثبیت کرده و در آنجا باقی مانده است. فعالیت ناپایدار باعث می شود که RSI نوسان کند و به عنوان یک پیش بینی کمتر قابل اعتماد شود. MACD برای DOT/USD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد. نوارهای هیستوگرام عمدتا قرمز هستند که نشان دهنده روند کمی نزولی است. با این حال، خط سیگنال از خط MACD که صعودی است عبور کرده است. این نشان می دهد که ممکن است تغییری در روند از نزولی به صعودی وجود داشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای 1 روز

قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته نزدیک به 15 درصد کاهش یافته است. آنقدر کاهش یافته است که باندهای مقاومت و حمایت در حال نزدیک شدن هستند. قیمت کریپتوکارنسی تحت تاثیر نوسانات قرار خواهد گرفت و آن را در برابر تغییرات ناگهانی آسیب پذیرتر می کند. حد بالایی باند بولینگر 10.24 دلار است که به عنوان یک مقاومت قابل توجه برای بازار عمل می کند.

قیمت DOT/USD به بالای منحنی میانگین متحرک شکسته است که نشان دهنده روند افزایشی است. قیمت در شرایط مساعد افزایش می یابد. گاوها کنترل بازار را در دست گرفته اند و در راه حفظ این سلطه برای چند هفته آینده هستند. قیمت کاملاً در یک بهشت ​​جا افتاده است و به نظر نمی رسد که نوارهای نوسان وجود داشته باشند.

منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD:TradingView

بر اساس تحلیل انجام شده توسط قیمت پولکادوت، شاخص قدرت نسبی (RSI) 44 نشان می دهد که ارز دیجیتال پایدار است. Polkadot در منطقه خنثی پایین قرار دارد. با این حال، با افزایش امتیاز RSI، موقعیت آن تغییر خواهد کرد که نشان دهنده فعالیت خرید قوی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که ارز دیجیتال پتانسیل زیادی برای توسعه خوب دارد. با این حال، در حال حاضر، بازار راکد است و انتظار می رود که شکسته شود، که ممکن است برای گاوها مشکلاتی ایجاد کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.