منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD حرکت صعودی را در 5.39 دلار دنبال می کند

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD حرکت صعودی را در 5.39 دلار دنبال می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Polkadot نشان می‌دهد که DOT/USD امروز بسیار صعودی است زیرا احساسات مثبت استثنایی از بازار دریافت می‌کند. گاوها در حال حرکت به سمت رکورد جدید هستند زیرا قیمت در حال حاضر به 5.39 دلار رسیده است و بالاترین رکورد تاریخ در 5.40 دلار است که نزدیک ترین سطح مقاومت برای این جفت ارز دیجیتال است. حرکت قیمت در ابتدای جلسه امروز آهسته بود، اما در طول پنج ساعت گذشته شتاب گرفته است، زیرا بسیار سریع افزایش یافته است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: گاوها به دنبال رکورد جدید هستند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت به طور قابل توجهی افزایش یافته است زیرا گاوهای نر محدوده ای از 5.25 دلار تا 5.40 دلار را پوشش دادند و این جفت ارز در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.39 دلار معامله می شود. DOT/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 1.84 درصد ارزش داشت و با این حال، در 7 روز گذشته حدود 3.06 درصد از دست رفت. میانگین متحرک در حال حاضر روی 5.38 دلار است که درست زیر سطح قیمت فعلی است.

تصویر 429
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

نوسانات برای DOT/USD همچنان بالاست، زیرا باند بالایی بولینگر در علامت 5.40 دلار و باند پایینی در علامت 5.25 دلار قرار دارد. به نظر می رسد شکست اندیکاتور صعودی باشد که چشم انداز خوبی را برای قیمت در روزهای آینده نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) به حد خرید بیش از حد رسیده است زیرا در شاخص 71 وجود دارد، درست بالای خط مرزی منطقه خنثی.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت یک روند صعودی ثابت را در قیمت در چند ساعت گذشته نشان می دهد، به طوری که قیمت بیشتر محدوده را در یک ساعت گذشته پوشش می دهد، زمانی که تا سطح 5.40 دلار افزایش یافت، که هنوز هم زیر سطح روانی است. مقاومت. ، و با شکستن این سطح، جفت ارز دیجیتال ممکن است به سمت بالاترین رکورد جدید در حرکت باشد. سطح حمایت 5.25 دلار است، و قبل از اینکه گاوها به اندازه کافی جرات پیدا کنند تا دوباره به سطح 5.40 دلار حمله کنند، قیمت باید از این پیشی بگیرد.

تصویر 430
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

باندهای بولینگر یک کانال باریک را در نمودار 4 ساعته تشکیل دادند که نشان دهنده احتمال زیاد بودن محدوده قیمت در کانال است. باند بولینگر بالایی 5.48 دلار است و باند بولینگر پایینی کمی بالاتر از 5.24 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) به منطقه اشباع خرید رسیده است، که نشان می دهد احساسات بازار برای تحلیل قیمت پولکادوت چقدر صعودی است. میانگین متحرک MA در حال حاضر روی 5.31 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت Polkadot نشان می‌دهد که بسیاری از نشانه‌های فنی نیز به نفع تصمیم‌های خرید برای DOT/USD هستند، از آنجایی که قیمت در حال حاضر در سطح 5.39 دلار است، ساعات آینده تصمیم خواهد گرفت که آیا DOT می‌تواند رکورد جدیدی را به دست آورد یا گاوها به خانه بروند. با سود قابل قبول

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.