منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD به سمت بی ثباتی در 5.83 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت پولکادوت: DOT/USD به سمت بی ثباتی در 5.83 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت DOT/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی را دنبال کرده است. قیمت به سمت یک حرکت متضاد حرکت کرده است، به طور قابل توجهی کاهش یافته است، از مرز 5.89 دلار نزول کرده است، هزینه DOT ​​0.37٪ در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است، با حجم معاملات 302,057,460 دلار. رتبه 12 در رتبه بندی ارزهای دیجیتال با سرمایه بازار زنده 6,573,364,555 دلار.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نوسانات بازار را نشان می دهد که پویایی های خفته را نشان می دهد و ثبات بازار را در اولویت قرار می دهد، به این معنی که قیمت ارز دیجیتال تا زمانی که نوسانات در هر دو حد شروع به نوسان کند، ثابت می ماند. به نظر می رسد باندهای مقاومت و حمایت این شکاف را بسته اند و در نتیجه بازار وارد فشار شده و در نتیجه نوسانات کمتری دارد.

تصویر 308
منبع: TradingView

حد بالای باند بولینگر 5.89 دلار است، در حالی که حد پایین باند بولینگر در 5.77 دلار موجود است، به نظر می رسد قیمت DOT/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک روند نزولی است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که مسیر قیمت از یک جهت نزولی به سمت حمایت پیروی می‌کند. تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 48.60 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این مقدار در ناحیه خنثی پایینی وجود دارد.

تحلیل قیمت پولکادوت برای 1 روز: بازار به نفع خرس ها است

تجزیه و تحلیل قیمت دیلی پولکادوت نشان می دهد که نوسانات بازار یک جهت افزایشی را دنبال می کند. این بدان معناست که قیمت‌های DOT/USD در معرض نوسانات در همان جهت نوسان خواهد بود. نوسانات بیشتر به معنای احتمال بیشتر تغییر قیمت به هر دو حد است. حد بالایی باند بولینگر در 5.89 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای DOT عمل می کند. از سوی دیگر، حد پایین باند Bollinger با قیمت 5.77 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای DOT است.

تصویر 309
منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت DOT/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک روند نزولی است. علاوه بر این، می‌توانیم مسیر قیمت را به دنبال یک حرکت خطی مشاهده کنیم که ممکن است معکوس را نشان دهد زیرا میانگین متحرک در جهت منفی حرکت می‌کند. تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 39.92 است، به این معنی که ارز دیجیتال نشانه های شدیدی از کم ارزش شدن را نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای نتیجه گیری، تحلیل قیمت پولکادوت به این نتیجه می رسد که ارز دیجیتال شتاب نزولی همراه با فرصت های صعودی خفیف را نشان می دهد. قیمت در 22 اکتبر 2022 به 5.77 دلار کاهش یافته است و در حال حاضر در مرز 5.83 دلار گیر کرده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.